Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, titeket zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar ha ilyen sála lenne a lánynak?

Figyelt kérdés

Anyukám kötött nekem sálat. Semmi baja nincs, csak hát meglátszik, hogy nem profi munka, mert nem szokott annyit kötni anyukám. Viszont nekem tetszik és én szeretem. A funkcióját ellátja, és a színét is szeretem. Viszont a munkahelyemen ma beszólt az egyik kollégám, hogy fiatal vagyok, minek ilyen sálat hordok, legyek már kicsit igényesebb. Annyit mondtam, hogy én szeretem ezt a sálat, és ezzel le is zártam, tovább nem magyarázkodtam neki.

Viszont érdekelne, a férfiak mit gondolnak, ha ilyen sálat látnátok egy lányon? Befolyásolja ez az ismerkedést? Esetleg tényleg igénytelennek tartanátok emiatt?

L/24



2021. jan. 19. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi fiúk a mellméretedet nézzük, nem a sáladat.
2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen más véleménye! Ne a férfiaknak meg a kollégáknak meg mit tudom én kinek akarjál megfelelni, még anyudnak se! Ha csinált egy sálat és nem tetszene, abban az esetben sem kellene hordanod, de mivel tetszik és úgy érzed, hogy szívesen hordod, hát tégy úgy!

Úgy gondolom, hogy tetted azt, amikor tudomására adtad a kollégádnak a véleményed.

2021. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát most így kép nélkül tippem sincs.


Amúgy valószínűleg telibe nem érdekelne, hogy milyen a sálad. Nem tudom, hogy kinek mi köze hozzá. Anyukád kötött neked egy sálat, és Te azt hordod és ebbe belekötött valaki? Hát mit képzel az ilyen?


Nem hiszem, hogy érdekelne.

De küldj képet a sálról.


24f

2021. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hordod a munkahelyeden egész nap?
2021. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dehogy egész nap, van fűtés nálunk. De mikor megyek meg jövök rajtam van, meg bent van a fogas is, oda szoktam tenni napközben.
2021. jan. 19. 16:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit izgatod magad ilyeneken? Nem az övé, elhúzhat a sunyiba.
2021. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
valoszinu, a ferfiak azt fogjak figyelgetni, milyen sal van rajtad. ha amugy nem gaz az oltozkodesed es nem vagy banyarem, senkit nem fig erdekelni.
2021. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos egy ilyen sál.
2021. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A fiúk az összhatást nézik. Szerintem egyik barátomnak se tűnt fel soha külön egy-egy ruhadarabom...
2021. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a fenét sem érdekli a sál...maximum barátnőidet.
2021. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!