Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy húszas évek elején járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy húszas évek elején járó lánynak hogyan kéne elkezdeni ismerkedni férfiakkal ha még nem volt barátja és nem is csókolózott?

Figyelt kérdés
A társkeresők nem jöttek be, a Tindert próbáltam, de nem az én világom. Normális, viszonylag szép lánynak mondanak. Egyetem mellett dolgozok, szabadidőmben olvasok, sorozatot nézek vagy nyelvet tanulok. Már pszichológushoz is eljárok, hogy meg tudjam mi az oka, hogy nem közelednek hozzám a férfiak. Kedves vagyok, mosolyogni is szoktam, meg igyekszek csinosan öltözni is.
2021. jan. 19. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen szoktál ismerkedni, lógni srácokkal? Barátaid vannak?
2021. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ismerkedni, óra után (mikor még nem volt online oktatás) akkor egyből mentem dolgozni. Igen vannak a gimiből fiú barátaim, de ők Pesten vannak hanem vidéken.
2021. jan. 19. 19:47
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál.
2021. jan. 19. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gépész karra jártam, nálunk a kb 7-8 lányt kürülzsongta mindig az összes srác. Aki nyitott volt, tudott ismerkedni, barátkozni. Munkahelyen nincsenek lehetőségeid? Vagy "csajos" melóhelyen dolgozol?
2021. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akikkel szorosan együtt dolgozok azok mind nők a többiekkel nem nagyon szoktam beszélni ahol férfiak is vannak.
2021. jan. 19. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide pszichológus, nagyon egyszerű az ok: "Egyetem mellett dolgozok, szabadidőmben olvasok, sorozatot nézek vagy nyelvet tanulok"


Tehát SEMMI közösségi tevékenységben nem veszel részt. Tudod, hiába vagy te a legszebb, legaranyosabb, legcsodálatosabb nő, ha a fiúk nem tudják, hogy létezel. Továbbá, igenis kell menni "petrezselymet árulni", tehát kis smink, szép ruhák és mindenek felett: lehetőséget adni a másik nemnek.


Jó, tudom, hogy most nincs semmi közösségi program, de ha már úgyis ennyit vártál, ezt a pár hónapot még bírd ki. Utána viszont keressél egy új hobbit, ahol tudod, hogy sok emberrel fogsz érintkezni.

Ne keressél társat, hanem egyszerűen barátkozzál. A párkapcsolat majd alakul utána.

2021. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik srác megtetszik Neked, akkor igyekezz sokt a látóterében tartózkodni, hogy lásson, felfigyeljen rád. A vidéki fiúk egyszer valamikor (remélem) visszajönnek Pestre. Kérdezd meg az egyiket, tudna-e Neked ebben-abban segíteni, mert nem érted az anyagot. Nem biztos, hogy az első "beveszi a horgot", de hát - kell próbálkozni.
2021. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Miert nem a "te vilagod" a Tinder? Probaltal rajta komolyan ismerkedni vagy csak passzivan vartad hogy felszedjenek? A hobbijaid is maganyosak, suliban nem ismerkedsz, az egesz kerdesed sugarozza az elzarkozast
2021. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem jársz a tipikus ismerkedo helyekre, az a baj. Magában a suliban (az orán) nem lehet osszejonni senkivel. Tobbnyire munka kozben se. Max ha orák kozott beszélgetsz és barátkozol másokkal, meloban szint ugy. Néha néha ki kell menni a srácokkal a sulibol vagy a kolegákkal esténként beulni valahova beszélgetni, vagy valami kozos szorakozos programra. Esetleg járj a szabad idodben tobbet emberek kozé. Ne otthon olvass és sorozatozz, a szobádban senki nem fog elkapni magának :D

Jo most COVID van, most mindenkinek nehéz, ez elobbit általánosan értettem.

2021. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!