Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kopaszodó férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kopaszodó férfiaknak miért nehezebb sokkal az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

39 éves férfi vagyok, és homloknál rendesen felkopaszodtam. Utóbbi 2 évben fejtetőm tetején is elkezdett ritkulni a hajam, emiatt felül pár milisre letolom, de ahhoz, hogy ne legyen kugligolyó fejem két oldalt hozzá 1 milisre, olykor nullással tar kopaszra le kell tolnom. Azt vettem észre, hogy az utóbbi 2 évben semmi sikerem nincs ismerkedések terén, már az első randi első percében megfordul a nő és otthagy szó nélkül. Ápolt vagyok, és sportos, egészséges életmódot élek és jó egzisztenciával is rendelkezem. Mégis, mintha a kopaszodás egy bélyeg lenne rajtam. Valóban ilyen sok nőt taszít, ha egy férfi megkopaszodott, viszont mellette jó humorral, és jó egzisztenciával, belső értékekkel rendelkezik?



2021. jan. 23. 19:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Én pl szeretem a teljesen kopasz pasikat.


Szóval akik ezt szeretik azokat szerintem nem zavarna.

2021. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem a kopaszság miatt van.
2021. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

30 vagyok és szépen elkezdtem én is homlok felett, ide valami nagy kiégett nőcsábász kommentje kellene mert se több se kevesebb nem lett :D

Jó duma többet segít a dolgon mint egy hajbeültetés szerintem.

2021. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztállyal ismerkedsz? Mert mondjuk 5 éve még jó "parti" lettél volna egy 28-30 körüli nőnek, aki családot akar, most viszont ezek a nők már "idősnek" tarthatnak ehhez. A korodbeli nők nagy részének meg már házas, gyereke van, vagy elvált.
2021. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
9%
És kövér nőknek? Fogatlan embereknek?
2021. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
35-50 közötti hölgyekkel ismerkedem. De azóta van ez a sikertelenség áradat, mióta elkezdett a fejtetőn is ritkulni a hajam, és nagyon rövidre le kell toljam ott is.
2021. jan. 23. 19:33
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
igen az miatt van.csináltass hajbeültetést.
2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Adj rá pénzt 7-es válaszoló és örömmel megcsináltatom...
2021. jan. 23. 22:24
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
40 éves nő vagyok, de még most sem tetszenek a kopingerek.
2021. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kopingerek... :) Kedves vagy! ;)
2021. jan. 23. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!