Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves lányok, hölgyek, fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, hölgyek, fiúk, urak! Milyen szerintetek a hölgyek férfi ideálja külsőre és belsőre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretném még hangsúlyozni, hogy a kérdésem a fiatal felnőttek, vagy esetlegesen idetévedt idődebb tinédzserek korosztályának szól. Ha randizásban tapasztalt férfi vagy, a te álláspontod is nagyon érdekelne! Kérlek szépen titeket, írjatok egy életkort és egy nemet a válaszhoz :)


Szeretném megtudni, hogy külsőre és belsőre milyen tulajdonságokat tartotok vonzónak, taszítónak vagy elengedhetetlennek ismerkedéskor. Szeretném, ha külön vennétek a veleszületett külső jegyeket azoktól amin a férfinak módjában áll változtatni. (Példának okáért mondjuk a szemszín és a hajhossz ilyen szempontból eltérő kategória) Illetve ami ennél is jobban érdekel, azok a személyiségbeli tulajdonságok. :)


Lelkesebb/mazochista válaszolóknak még annyi, hogy kisregényt is szívesen olvasok! :D



2021. jan. 25. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Férfi vagyok, tapasztalataim alapján a nők külsőre a magas, férfias arcú, sötét hajú, kék szemű, borostás vagy szakállas, kigyúrt, szőrtelen felsőtestű, nagy szerszámmal rendelkező férfiakat kedvelik. A személyiség majdnem mindegy nekik, de ha túl kedves vagy romantikus vagy, az kizáró ok.
2021. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi értelme ezt naponta többször újra és újra megkérdezni? A nők érzelmi alapon döntenek, nem tudják neked megfogalmazni. Vagy mondanak egy jól hangzó ideált, ami hasonlít a kedvenc színészükre vagy egy plátói szerelemre, aztán meg összejönnek pont az ellentétével, mert "becsapott a villám" vagy jönnek ilyen megfoghatatlan közhely fogalmakkal, hogy mindegy csak szeressen meg legyen belsőre ilyen meg olyan stb. és harapófogóval kell kiszedni belőlük, hogy azért persze legyen meg az a kémia dolog, amire mindent rá lehet fogni...


Erre is a mesterséges intelligencia fogja majd megadni a választ, hogy ki milyen külső jellegek, nonverbális kommunikáció, hangtónus és hanglejtés alapján váltja ki azt a bizonyos kémiát.

2021. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

"Mi értelme ezt naponta többször újra és újra megkérdezni? A nők érzelmi alapon döntenek, nem tudják neked megfogalmazni."


A tudomány éppenséggel eléggé jól meg tudja fogalmazni, rengeteg kísérlet volt a témában - és fordítva is, hogy mi a férfiak ideálja.


Ez természetesen nem azt jelenti, hogy minden egyes nőre vagy férfira ráhúzhatóak ezek, de a többségünkre igen.


Maradva a kérdésnél:

Magas, erős karok, széles vállak, férfias, szimmetrikus arc, nyugodt, de ugyanakkor határozott és magabiztos, némileg domináns természet.


Ez az, amire a nők ösztönösen buknak.

2021. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok:nálam például ha valaki kövér, vagy csak pocakja van, szóba sem jöhet, engem annyira taszítanak a kövér emberek. Azonkívül legyen humora, legyen velem egy véleményen politikai témákban. És ugyanazok a dolgok érdekeljék, mint engem. Csak így működhet egy jó kapcsolat.
2021. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én korrigálnám az 1-est.

A szeme nem kell, hogy kék legyen, bár az első nagy szerelmem szeme kék volt, ma már olyan vizenyősnek látom a kéket, jobban tetszenek a barna szeműek.

Nem szeretem, ha valaki nagyon megcsinált, kigyúrt. Nekem lelombozó, ha egy férfi mellkasa csupasz. A dzsungel se tetszik, de egy kis szőr legyen rajta mindenképp. A túl nagy szerszámtól menekülök és a soványtól is és akkor is, ha lefelé görbül.

A magas, férfias arcú, sötét hajú, borostás vagy szakállas majdnem stimmel. Egy kivétellel: életemben egyetlen férfit találtam igazán vonzónak szakállal, neki körszakálla van. Másoknál nem tetszik, mert általában a feminin arcvonásaikat akarják vele leplezni nem túl nagy sikerrel. A borostát igénytelennek tartom. Tetszik a teljesen borotvált vagy az ápolt körszakáll. A borosta és a nagy szakáll nagyon nem jön be.

Külsőre lehet akármilyen vonzó, ha mellette unintelligens, agresszív, flegma, akkor nem tud beindítani.

A nyálas romantikusok sem jönnek be, valóban.

Ha megkeseredett, humortalan, könnyen elveszíti a lélekjelenlétét, akkor sem tud megfogni, nézhet ki bárhogyan is.

De az is igaz, ha kövér, vagy ha sovány, akkor lehet bármilyen jó a személyisége, nem fog tudni magába bolondítani.

Viszont az alacsonyt csak azért nem írom, mert annak ellenére, hogy a magas pasikat szeretem, egyszer egy majdnem velem egy magasságú srác teljesen magába bolondított. Nagyon szerelmes voltam.

2021. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jelenlegi barátom abszolút. Nagyon arányos az arca, teste, mindene…

Középmagas, valamelyest mezomorf testalkatú (arányosan izmos végtagok, melyek hízás esetén is tartják az arányt). Puha, fehér bőre van, anyajegyei is emellett. Az arca kerek, ártatlanságot sugall. A tekintete tiszta, csillog az értelemtől és a szemei gyönyörű kökényszínűek. A formája inkább ovális, nem túl széles. A haja világosbarna, többnyire röviden hordja. A szakálla szintén rövidebb, nyújtja az arcát.

Polgárként öltözködik, puritán inges srác. :)



Bár lehet, az én ízlésemben nem osztozna a legtöbb nő, ezért elnézést kérek, ha így lenne.😅

20/L

2021. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!