Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez az évünk is rámegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez az évünk is rámegy a koronára,akkor aki szingli az jó eséllyel az is marad?

Figyelt kérdés

Tegnap néztem a tv-ben egy orvos nyilatkozatát,aki azt mondta,hogy ez az évünk is rámegy a koronára. Bár a vendéglátósok már lázadnak hogy tönkre fognak így menni,ha most nem nyitnak ki.

Szerintetek a szinglik többsége szingli is fog maradni,így hogy net kivételével alig lehet valahol ismerkedni? Mondjuk neten se annyira lehet ismerkedni,pedig azt hittem hogy a vírus miatt nyitottabbak lesznek rá az emberek.



2021. jan. 25. 10:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az marad.
2021. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Igen és kihalunk. A fajfenntartás érdeklődés hiányában elmarad.
2021. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Nekem az a tervem, hogy összeszedem a covidot, bekerülök a kórházba, és ott felszedek egy csinos kis nővérkét.
2021. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
19%
Van Tinder meg párkereső oldalak. Meg ott vannak a boltos csajok. Mi kell még?
2021. jan. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
34%
Vírus miatt nyitottabbak? Egy kósza phasz miatt elkapni és továbbadni ezt a szart? Persze.
2021. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem aki szingli és társat akar attól függetlenül, hogy ez a helyzet, lesz társa, legfeljebb addig beiktatják a ne érj hozzám szabályt, vagy addig mingle kapcsolatban lesznek, vagy távkapcsolatban. Vagy elmennek mind a ketten időnként tesztelni.
2021. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
33%
4-es képzeld el, hogy egy boltos csajra 50 pasi utazna. Szerinted?
2021. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve, hogy az emberek jelentős része a tágabb ismeretségi körön keresztül és/vagy valamilyen szabadidős programon találja meg a párját, elég nagy rá az esély. Már csak emiatt se nagyon tartható fenn hosszú távon a jelen helyzet.
2021. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
57%

Miért a vírusra kell fogni, hogy szingli vagy?

Nem unalmas már mindenért is a vírust okolni?

2021. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
40%
#9 mert nincs emberhez méltó ismerkedési lehetőség. (mondom ezt úgy, hogy nem is vagyok szingli). az online társkeresés hitvány, gyenge, steril, semmi életszerű nincs benne.
2021. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!