Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ekkora hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora hátrányból ismerkedni?

Figyelt kérdés

Harminckét éves nő vagyok, egy éve kezelt pszichiátriai beteg. A gyógyszernek, amit kapok, ismert mellékhatása a testsúly növelése. A betegségem előttihez képest 20 kg-t híztam eddig, és a dolog nem állt meg.


A betegség miatt 3 állást veszítettem egy éven belül. Jelenleg munkám sincs, ha szerencsém van, leszázalákolnak.


Hogy lehet így társat keresni? Az önbizalmam a béka feneke alatt van.



2021. jan. 25. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Tervezed megoldani a helyzetet?
2021. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most fókuszálj arra, hogy jobban legyél, minden más várhat.
2021. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom annál jobban megoldani a helyzetet, minthogy beszedem a gyógyszert, munkát keresek, és várok. Meg persze próbálok fogyni, ez idáig ez eredménytelen volt.
2021. jan. 25. 21:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire kapsz "gyógyszert"?
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémám nem gyógyítható, csak kezelhető.
2021. jan. 25. 21:05
 6/17 A kérdező kommentje:
Skizofrén vagyok.
2021. jan. 25. 21:05
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Én a helyedben leállnék a tabival hisz meg nem gyógyit, ellenben dagadt vagy tőle, plusz gondolom kb mint egy zombi olyan vagy.
2021. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Én szívesen megismernélek 32/f
2021. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Gyógyszer nélkül nem vagyok jól, szóval azzal nem állhatok le, már próbáltam ezt. Zombinak tűnök? :D :D :D Ez jó, erre nem számítottam.
2021. jan. 25. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nincs gyógyszer alternatíva? Atért az nem jó, hogy egy ismert mellékhatás kiüt rajtad, de szedd életed végéig. Szerintem konzultálj az orvosoddal, és ne tágíts, amíg nincs megfelelő gyógyszer számodra.

Hiába van kezelve a skizofréniád, ha mellé fizikailag tönkremész, és persze a kilátástalanság miatt mentálisan is. Amíg ez nincs helyre rakva, addig ne a párkereséssel foglalkozz szerintem. Nyilván így hátrányban van, de nem hiszem, hogy nincs más gyógyszeres kezelés rá, amibe nem rokkansz bele. Ha az megvan, akkor máris kevésbé lesz rossz a helyzet.

2021. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!