Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mi a baj velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a baj velem, de nem találok normális kapcsolatot. Mindig azzal bántottak a férfiak h nem vagyok elég vékony, ez normális?

Figyelt kérdés
Tényleg csak ez számít? Okos vagyok, normális értékrendet képviselek, jól kereső stabil munkahelyem, saját lakásom, kocsim van. Mi lehet a baj?
2021. jan. 29. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Milyen férfiak bántottak? Általában a tesitanár-egylet akik mindenkit imádnak cseszegetni a súlyukkal, illetve a nagyon bunkó kockák. Egyiktől se vedd fel a sértést, első tábor masszívan felszínes, a második pedig a trollok serege. Nem érdemes ezekre adni.



Valószínűleg valami más baj lesz, ha tényleg senkit nem találsz. Lehet "lenézed magad" és ezt érzik mások is, és az általában taszító, riasztó. Esetleg valami olyan jellemvonás amiről itt most nyilvánvalóan nem írsz, de érzed, hogy problémás? Lehet másoknak is az.

2021. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 peca1000 ***** válasza:
34%
Ha kövér vagy, akkor ne csodálkozz. A legtöbb pasinak nem jön be.
2021. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha minden tökély akkor a súlyod miatt nincs.
2021. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez van, sportolj, fogyózzál, a férfiak többsége undorodik a bálnáktól.

Vagy keress egy szintén bálna fickót, talán nála elég alacsony a léc.

2021. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs igazatok! Nagyon is guszta egy husis csaj. Nekem bejönnek. A vékony vagy normál testalkatú egyáltalán nem vonz. Csak sajnos egyáltalán nem jön össze senkivel az ismerkedés pedig örülnék egy ilyen csajnak. Igazi nő formája van legalább egy ilyennek.
2021. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kretének voltak mind, ha így egyenesen megbántottak. Hidd el, a Te alkatod is bejön sok mindenkinek, csak találjatok egymásra!

Mennyi a cm/súly?

2021. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez a mai tökéletes testalkat hajhászás, komolyan mondom, nevetséges! Mintha az ember értéke egazktul levezethető lenne a BMI-ből vagy a cm/kg-ból. Nagyon örülök, hogy nem kell mai fiatalként párt keresgélnem, és nem azért, mert egy csálé fejű kis nyomi vagyok. Mindig is jól néztem ki, és most is. F50.
2021. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem értek egyet azzal, hogy csak a vékony a szép. De mit jelent az, hogy nem vagy "elég vékony"?
2021. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
160 cm, 59 kg, és fenékre hízok. 😔
2021. jan. 31. 07:20
 10/12 A kérdező kommentje:
Sportolok rendszeresen, de az az 5-10 kg nem akar lemenni sehogysem.
2021. jan. 31. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!