Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn beszélgetsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn beszélgetsz egy számodra szimpatikus egyénnel. Mennyi idő után nem tolakodó, ha át akarnak menni a beszélgetéssel másik platformra (facebook, telefonszám)?

Figyelt kérdés
Illetve (kommentben leírhatod) mennyi idő után furcsa, ha valaki nem hajlandó erre?

2021. febr. 4. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Egy nap, akár
Pár napot azért chateljünk előtte
Ha már megbeszéltük a randit (ez lehet 3 nap, 1 hét, 1 hónap)
Ha már találkoztunk és jó volt a randi
Ha már együtt vagyunk
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudunk normálisan beszélgetni társkeresőn is. Egyébként nincs értelme máshova átmenni. Minek, hogy ott is untasson vagy ignoráljon? Nem.
2021. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha szimpatikus, akkor néhány óra csetelés után is szívesen "megadom" a facebookom.

Maximum, ha nem jól sül el az ismerkedés, kitörlöm.

Egyébként nem is muszáj bejelölni az illetőt, bőven elég messengeren társalogni.

Telefonálni nem szeretek, úgyhogy a számomat nem szoktam megadni, de első randi előtt nem is nagyon kérik.

2021. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus az illető, mielőbb érdemes személyes találkozót megbeszélni, teljesen felesleges egyik netes platformról a másikra mászkálni. Gondolom felnőtt emberek vagytok, minek nyűglődtök a neten, ha szemtől szemben sokkal több mindent ki tudtok majd deríteni egymásról?
2021. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Semennyi.

Mivel azert nem fogok sehol profilt csinalni h 1 azaz egy emberrel beszeljek.

Az az alkalmazas teljesen jo ahol elkezdtuk. Manapsag mar mindegyik app jelez csipog uzenetnel

2021. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Facebookon ki van neki rakva, hogy kapcsolatban.
2021. febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/ Egyébként én is ettől félek. Többen mesélték nekem, hogy jártak úgy hogy valaki nem akarta őket felvenni pl. Facebookra 1-2 hét csetelés után sem, aztán megtalálták az illetőt, és kiderült hogy párja van.

Emiatt furcsa számomra, hogy sokaknak elég ha valaki majdnemhogy teljesen anoníman irogat egy Társkereső platformon... Persze, az megint más ha pár nap alatt már találkoztok is, de aki 1-2 hétig csak csetelget velem Badoon az nekem furcsa. Ha meg elkérem más elérhetőségét, eltűnik.

Igazából elgondolkoztam hogy én nyomulok túlságosan szegényekre, vagy emögött tényleg lehet sejteni valami turpisságot. De valószínűleg én is túl gyanakvó vagyok.

2021. febr. 4. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Maximum 1-2 óra. Ha utána is a chaten akar bohóckodni akkor már nem tudom komolyan venni.
2021. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Mióta egyszer jól pórul jartam, megadtam a facem hamar aztán mégsem alakult jól a pasi meg a családtagjaimnak, barátaimnak írogatott mekkora k.cs.g k...a vagyok és hasonlók , azóta megfontoltabb, óvatosabb vagyok.

Van hogy hetekig várok. Aki nem érti meg így járt.

2021. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én többnyire, ha szimpatizálok a másikkal, megadom az instagram elérhetőségem.

a társkeresővel az a bajom, hogy nem nézem olyan gyakran, állandóan lefagy, sokkal kényelmesebb számomra másik felületen. ebben nincs semmi, legalábbis nekem, többnyire minden ilyen emberrel találkozunk és vagy randizunk, vagy haverok leszünk.

2021. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!