Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, tetszik nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek, ha egy pasas sziporázóan szellemes, humourban gazdag és spontane módon vesz le a lábikótokról?

Figyelt kérdés

Pl. az utcán elmegy mellettetek egy igazi menő kinézetű, dominant alpha hím... Bennetek megbizsereg valami, fohászkodtok, hogy forduljon meg és szólítson le, mert ez az alpha male dolga...

És a pasi valóban! megfordul, utánatok lép, lejjebb tolja szeméről a menő Ray Ban napszemüvegét... kacsint és ezeket a rhyme-okat nyomja kapásból:


- Nem fogok én incelkedni,

Gyere, baby, incselkedni!

Érezd szenvedélyem, tüzem:

Nem maradsz már többé szűzen!


Imponálólag hatna rátok, hogy a pasas szűzies szépségnek gondol titeket, akivel mindenáron szenvedélyes sexcsatát akar vívni? És hogy mindezt syporkázóan szellemes stylusba csomagolja?



2021. febr. 7. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Szépséges ártatlan szűzlány vagyok és tetszene!
Nem vagyok ártatlan leányka, csak szépséges, de tetszene!
Kicsit furcsállanám ezt a nagy lerohanást, de betudnám az alphahímségének
Ha külsőre ok akkor adnék neki egy esélyt
Megijednék és elszaladnék
Fejbe vágnám a férfi gentlemant a táskámmal!
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Hány éve kattant be nálad ez?
2021. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Na végre! Egy ilyen grandiosus, alpha male-s kérdésre vártam egész hétvégén! Brilliant, kedves barátom, brillllliant! :)
2021. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a végéről, hogy 44F
2021. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát én nem tudom, de nekem a hideg mászkál a hátamon ezektől a mesterkélt dolgoktól. Ha rám mosolyogna, odajönne hozzám és elkérné a számom, az sokkal jobban levenne a lábamról.
2021. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Mondanám neki, hogy szeretem a spontán dolgokat, foglaljon egy szobát és mutassa meg mit tud. 😊
2021. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
A szexcsata az milyen? Világító dildókkal kardozunk, aztán közlöd, hogy te vagy az apám?
2021. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Az a gáz, hogy ez a pasas nagyon gáz. Igen messze van a szellemestől az alfa hímtől meg még messzebb... Ez a valaki az a valaki aki viccesnek hiszi magát, és ha egy nőnek véletlenül imponál a viselkedése, még inkább lovat adva alá, egyre szánalmasabbnak fog hatni a csávó... Bocsi
2021. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6 inkább oly maneuver, mely során felnyársallak grandiosus kopjámmal...
2021. febr. 7. 15:16
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
#7 Ne legyél jealous. Ennek a gentleman-nek olyan stylusa van, amiről te a lonely éjszakáidon csak álmodozni mersz.
2021. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiborit ez a hounglish
2021. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!