Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy randi után minden klappolt, meg volt a kémia, de a távolság miatt később még sem kezdtetek bele?

Figyelt kérdés
Tetszettetek egymásnak, telón már beszéltetek, aztán a randin is jól éreztétek magatokat, de mivel viszonylag messze laktatok egymástól így csak távkapcsolat jöhetett volna szóba, és inkább lefújtátok?

2021. febr. 10. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Volt. Azóta se tettem túl magam rajta. Nagyon bennem maradt ez a "mi lett volna ha?"
2021. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt. Mivel egy ilyen randiba bele se megyek, ha már előre tudom, hogy ugysem lesz belőle semmi...
2021. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mint a 2. Én sem kezdek ismerkedni, pláne randizni olyannal, akit nem csak 1 szexre akarok, és tudom, hogy esély nincs a kapcsolatra a távolság miatt.

Ráadásul felnőtt, férfi vagyok, nem 12 éves kislány, hogy távkapcsolati baromságokkal foglalkozzak, ahol 3 hetente találkozunk, 2 órára.

2021. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Volt. Azóta nem randizom, de még csak nem is ismerkedem olyan nővel, akivel a távolság miatt nem működhet a dolog.
2021. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt. Köztünk 50 km van, ezt tudtuk, hamar össze is költöztünk inkább.
2021. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez lesz most is.
2021. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos az a baj a nagy távolságokkal, hogy nem igazán fog működni, ezért jobb bele se kezdeni, mert ha bejövünk egymásnak, az ember szíve csak sóvárog.

Nemrég én is leveleztem valakivel,aki 130 km re lakott.

A végén a fotó csere előtt azért imátkoztam, hogy ne jöjjön be, mert ha nagyon bejön, akkor a szívem szakad meg. Végre bejönne valaki, de a távolság elválaszt.

2021. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Volt, bár igazából a randi előtt nem tudtam, hogy távkapcsolat lenne. Lakhelyünk azonos, de a munkája, életvitele sokszor külföldre szólítja. Nem jó érzés, bár a mai napig elgondolkodtat, hogy ez inkább csak kifogás. Távolság, bármi egyéb külső tényező legyőzhető, ha tényleg akarjuk a másikat. Valószínűleg annyira mégse voltam igazi....
2021. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt hasonlóm, de ott a személyes randi előtt le lett fújva.

Egy másik esetben távkapcsolat lett több év után majd összeköltözés és akkor jöttek a problémák így többet távkapcsoalt soha semmi értelme.

Rengeteg idő elmegy vele és 10-ből 9-esetben szakítás a vége.

Most már csak a közelben keresek, ha randizni akarok.

2021. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!