Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi az autóban? 20\L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi az autóban? 20\L

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek egy sráccal interneten keresztül es megbeszéltünk egy talit . Nem találtunk olyan helyet ami mindkettőnknek megfelel meg ugye sok hely zárva is van,setáláshoz meg borzasztó az idő ,igy megegyeztünk hogy az autójában fogunk beszélgetni. Nekem első randim lesz , es eleggé izgulok. Szerintetek milyen lehet egy autós randi? Es mik a randis jotanácsaitok?

2021. febr. 11. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
66%

19

XD

2021. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim válasza:
27%
Ebből minimum pipa lesz xdd
2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
82%
draga kislany, autos randi = szex, szoval ha ezt nem akarod, inkabb maradj a mesekonyveknel
2021. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

A motor órákon át való felesleges járatásán kívül még az jutott eszembe, hogy a kocsit ketten nagyon telelehelnétek, a levegő eléggé elhasználódna, plusz az álló kocsiban a motor melege nem lenne túl kellemes illatú. Szóval nem, mégegszer átgondolva mégsem olyan jó ötlet. Ha jó idő lenne odakint és a kocsiban el tudnátok üldögélni egy pulcsiban lehúzott ablakok mellett akkor simán, de ilyen időben nem.

(8-as voltam)

2021. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, én is mentem már autós randira, és dugás lett a vége. Csak mondom.:D
2021. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ne hallgass a sok kreténre.

Szerintem ne parázd túl a dolgot, jól beszélgettek, hazavisz6, puszi vagy ilyesmi, aztán következő randit kell csak várnod :D


Szerintem süss valami sütit (mindenképp olyat amit te magad csinálsz neki, szerintem imponáló).

Meg vegyetek magatokhoz teát, vagy ilyesmit :D


A MOL FRESH CORNER, és az OMW VIVA benzinkutakon isteni, a kávé :D


Sok sikert, hajráááá :)


És kívánom, hogy ne járatok úgy mint én, hogy utána nem indult az autó, úgyhogy tolhattam be 😂❤️


25F

2021. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

"nem egy autoban szeretnem először csinálni egy olyan fiúval akit 2 hete ismerek."

hát ha ezalatt a hosszú 2 hét alatt ESETLEG félreismerted, akkor lehet neked nem lesz sok beleszólásod a dologba. amúgy viccen kívül, ne. kmolyan. ez nagyon veszélyes is lehet, nem ismered a srácot (2 hét alatt nem lehet senkit megsimerni), beülsz a kocsijába, akármit is csinálhat veled. megver, megerőszakol, elrabol, megöl. sajnos ezek benne vannak a pakliban. első találkozás csakis nyilvános helyen. így a legbiztonságosabb mindkettőtöknek.

2021. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
86%

27

Szegény cunclika nem vágja, hogy manapság nem azért randizunk nyilvános helyen 2-3-szor mielőtt ágyba bújunk, hogy nehogy a szájára vegyen a falu, hanem hogy leszűrjük, hogy nem-e kettyós az illető. Ennyi erővel felhívhatná a lakásába is, meg beginázhatná saját magát hogy megkönnyítse a dolgot.

2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
23%

28

Ki a rák dolgozik GHB-val, mikor a Visine szemcsepp nagyobb adagban kábító hatású.

2021. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
#28 ijesztő hogy mennyire naivak tudnak lenni az emberek. de inkább innen tudja meg hogy óvatosnak kell lennie mint sehonnan. remélem nem lesz olyan hülye hogy belemegy ebbe az autós randiba
2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!