Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlenül egy első randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül egy első randit éppen Valentin napra szerveztem le. Legyen valami nagyon apró ajándék, figyelmesség?

Figyelt kérdés

Én vagyok a hím.


Elég jó a előzetes ismerkedés köztünk, sokat telefonáltunk, videócseteltünk randi előtt. Anélkül mondtam neki a mostani vasárnapot, hogy eszembe jutott volna, hogy ez bizony Valentin nap is egyben.


Soha nem viszek ajándékot randikra, most kivételesen legyen valami? Nem szeretek előre inni a medve bőrére.


2021. febr. 12. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen szükséges. Nem tudom hol lesz a randi vagy mi a program, esetleg meghívhatod egy (elviteles) kávéra vagy forrócsokira Valentin naptól függetlenül. :D
2021. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
ha amúgy is vinnél pl egy szál virágot, úgy ok, de ha soha nem viszel, most se tedd, mert ez a szerelmesek napja.
2021. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell, ha először találkoztok. Az a baj ezzel, hogy oké, hogy chateltetek, meg beszélgettetek, de személyes találkozónál így is megvan az esély arra, hogy nem jön össze és akkor egy ajándék is kellemetlen lehet mindkettőtök számára.
2021. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen,ha anyagilag belefer egy doboz jobb minosegu csoki,akkor mindenkeppen.
2021. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
sztem egy kis csokiból még nem lehet baj, de egyébként virágból se. általában első randira nem szokás virágot vinni, de Valentin napon belefér sztem. de ha nem viszel, az se olyan nagy gond sztem
2021. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Magyarorszagon a szerelmesek napjakent tartjak a Valentin napot, ezert lehet a lanynak ez lehet tul sok lenne elsore ha vennel neki viragot vagy csokit Valentin napra.


Egyebkent aki nem tudna a Valentin nap nem csak a szerelmesek unnepe hanem mindenkie aki szeret valakit, lehet ez szulo, gyerek barat is. Amerikaban siman vehetsz valentin napra egy csokit egy baratnak, apak a lanyuknak vesznek apro ajandekot, altalaban csokit.

2021. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lányként egyáltalán nem várom el, általában sem, de Valentin napon sem, ha csak első randi. Majd kapcsolatban. Ha összejön, jó sztori lesz, hogy haha, pont Valentin napon jöttünk össze! És akkor mehet az ajándékozás akkor is ha nem vagytok évfordulósak vagy Valentin napot ünneplők, lesz indok a másik alkalom miatt :) Amúgy meg csak viccelődhettek vele, ha oldottabb a hangulat, de meg se muszáj említeni, hiszen ahogy írták, itthon ez a szerelmespárok ünnepe, és egy randira vetíteni ezt nagy nyomás, elvárás kifejezése. Legyen inkább közvetlen, lazább, barátságos hangulat. Ha ilyesmi ajándékozással vagy szokás szigorú betartásával kezded, az lejöhet úgy is, hogy nagyon merev vagy és rám nem tenne jó benyomást, én is elvárások között érezném magam.


Tényleg ne vigyél semmit, csak kellemetlen. Max használd ki, ha van Valentin napi akció valami programra, páros kávéra stb. Hívd meg egy forrócsokira/sütire, ez teljesen jó első randis gesztus, illik is. Értékelni fogja, és ez elég is, hidd el.


Érezzétek jól magatokat!

2021. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemkell semmi, nektek ez egy szimpla vasárnap lesz
2021. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!