Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit szólnátok, ha ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha ismerkednétek egy férfivel és a Facebookon rátok irna egy csak, hogy figyelmeztessen a férfivel kapcsolatosan? 31N

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam egy férfivel (31). Minden nap beszélünk, aFacebookon ismerkedtünk meg. Tanult ember, mérnök, az idén fog ledoktorálni, emelett az egyetemen is tart pár órát. Egyik nap bejelölt a Facebookon egy 25 éves lány, aki állitása szerint már régóta beszél a férfivel, de még nem találkozott. Rámirt, hogy kérdezze meg ha ismerem és ha találkoztam a férfivel. Mondtam neki, hogy igen. Mondta, hogy csak tisztázni akart valamit, pontosabban meg akarta tudni, ha a férfi még találkozgat másokkal. Mondta, hogy úgy volt szó, hogy pár nap múlva találkoznak, de ha már randizott velem, nem fog ő kimenni vele. Mondta, hogy vigyázzak a férfivel kapcsolatosan, mert más lányokkal is beszél. Miközben ennél a lánynál próbálkozott, a legjobb barátnőjét is próbálta elcsábitani, emellett egy másik lánnyal is randizgatott, miközben neki azt mondta, hogy a farmon van (van egy farmja a férfinek). A másik lány akivel randizott, észrevette, hogy ez a férfi nem hűséges. Megkérdezte tőlem ez a lány, hogy tőlem is kért a férfi pucér képeket? Mert tőle és a másik lánytól akivel randizott kért. A másik lánynak megmondta a teljes nevét, nem hiszem, hogy egy kitalált személy. Ezek után kérdőre vontam a férfit, hogy megtudjam mi a helyzet valójában. Hazugnak mondta a lányt aki rámirt, le is tiltotta és úgy elmagyarázta a történteket, hogy a lányból csinált hazugot, és mindegyik helyzetre volt egy jó magyarázata. Elfelejtettem mondani, hogy az a lány azt is mondta, hogy az egyetemista lányoknál is próbálkozott, akiket tanitott

2021. febr. 14. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lehet abban valami, amit írt neked..
2021. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Áruld már el kérlek, hogy kapcsolaton kívül, mégis hogy lehetett hűtlen a férfi?
2021. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olyasmit is irt, hogy miközben a volt barátnőjével volt, akkor ment ki más lányokkal egy italra. Azt mondta nekem a lány, hogy a férfi kapott üzeneteket egy más telefonszámról, amiket neki elküldött (a lányak), mert nem hitte el, hogy a volt barátnője irta.

Nekem a férfi azt mondta, hogy azokat az üzeneteket a lány irta neki, nem a volt barátnője

2021. febr. 14. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

1. Figyu, attól, hogy valaki tanult ember, még lehet az élet dolgaihoz full kretén. (Tapasztaltam már mérnökinformatikusnál meg pénzügyi matematikusnál is. Nem jelent semmit itt a végzettség.) De bocs, ti sem vagytok okosabbak nála. Minek kell a férfi tudtára adni, hogy nyomoztatok utána, meg felvettétek a kapcsolatot egymással? Ilyenkor kussolni kell mélyen basszus. Kiadtátok magatokat, gratulálok. Legközelebb ne kotyogjátok ki a delikvensnek, hogy tudtok a viselt dolgairól.


2. Ha ilyen a pasas, hogy tagad mindent, idegbajoskodik minden kérdésed miatt, akkor minek foglalkoztok még vele? Ha annyira jó vele beszélni/egyebek időnként, akkor tartsátok meg ismerősnek, barátnak, pajtinak, akármi erre a célra. Ha minden szar vele, akkor meg letiltani. Nem atomfizika.


3. Ti soha nem fogjátok a másik embert megváltoztatni. Sok nő azt hiszi, hogy sikerül majd, de nem. Ez a "gyurka" mindig ilyen marad, bármit is mond vagy tesz a jelenben. Azzal, hogy lebuktatjátok, semmit nem értek el, csak felesleges feszkót generáltok, aminek semmi értelme.


Én egyébként inkább a lánnyal barátkoznék, lehet jó barátnők lennénk, a pasit meg egy ekkora balhé után inkább hanyagolni kellene. Szerintem mind érzitek, hogy nem ő lesz életetek szerelme. :D Szar ügy, ez van. Sok a sumák ember. Szokjatok hozzá, és legközelebb legyetek okosabbak. Kimondani úgysem fogja az igazat.

2021. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon problémásnak tűnik.. én hagynám. Nem zörög a haraszt.. Másrészt, ha a csaj hazudik, akkor is gáz, hogy a pasit ilyen nők veszik körül, akik ilyen sztorikat találnak ki, nem pedig normálisak.
2021. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, aztán nekem is eszembe jutott, hogy a csajok se százasak a történetben, ezért inkább hanyagolnám azokat is. 4-es voltam.
2021. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És milyen a fickó? Mert a rabbi szerint jobb benne lenni egy jó üzletben 50%-kal, mintha nincs üzlet vagy benne vagy egy rosszban 100-al.
2021. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!