Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin ott aludni automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin ott aludni automatikusan azt jelenti hogy nem lesz több max barátság-extrákkal?

Figyelt kérdés

A kijárási tilalom ugye eléggé leszűkítette a lehetőségeket ha az ismerkedésről van szó, mivel vidéken élek méginkább. Eddig csak egyéjszakásokat kerestem és nem is volt gond, de már kezdek többre vágyni. Ha első találkozás után ott alszom egy srácnál el is könyvel egy könnyűvérű nőnek akitől nem is vágyik többre? Srácok ti hogy vagytok ezzel? Így már csakis szex-kapcsolat jöhet szóba?


Nem tudom ezt a helyzetet hogy kezelni, azt sem bánom, ha csak szex lesz egy találkozóból (néhány ilyen alkalom volt, de akkor tudtam, hogy a másik fél sem vágyik többre, max 'barátra') de ha megkedvelek valakit, akivel találkoznék még nem merek előhozakodni azzal hogy kapcsolatra vágynék mert félek hogy elijesztem. Mit tanácsoltok?



2021. febr. 14. 15:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Őőő ha szombat reggel elindulsz akár Nyíregyházától, vagy Sopronról Pestre, este nyolcra a randi után akkor is hazaérsz. Minek kéne ott aludnod?
2021. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szóval az is jó szűrő lehet, hogy ha felajánlja hogy nála aludjak, akkor nem is vágyik többre és inkább 'nem is érdemes' megkedvelnem annyiranagyon mert csak én járok rosszul..
2021. febr. 14. 15:44
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a srác felfogásán múlik. Jogosan hiheti azt hogy ezt már mással is megtetted, ami nem túl jó jel a legtöbb pasinál. Óvatosan célozgass neki, beszélj magadról hogy milyen dolgokat szeretsz, mi a kedvenc virágod, parfümöd, kajád és ha látod hogy odafigyel ezekre akkor idővel elmondhatod neki hogy te többet szeretnél, de most még egyelőre ne mondd ki egyértelműen hogy kapcsolatot akarsz mert elijesztheti ha még csak pár találkozó volt. 1-2 hónap múlva már felhozhatod neki és akkorra úgyis kiderül hogy hogy áll hozzád.
2021. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésemet megválaszolod?:D
2021. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szervezz néha olyan programot is amiben nincs benne a szex. Tudom hogy nem egyszerű most ez, de akár egy séta vagy ilyesmi is jól lehet. Látni fogod rajta hogy mit akar.
2021. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én pont hogy szívesen randiznék úgy csajokkal most a lezárások miatt, hogy feljön hozzám első randin, de csak mondjuk a konyhában főzőcskézünk, vagy beszélgetünk. Persze úgy, hogy nem aludna ott, mert az már szerintem is sok.


Sok lány nem jönne fel első randin a férfi lakására mostanában sem amikor nincs más lehetőség, de a nagy eszükkel azt már nem tudják megmondani, hogyha feljönni nem akarnak és most éppen a -10 és -20 fokban odakint sétálni sem, akkor hogyan találkozzunk. Pedig tényleg nem erőltetem se a szexet, se a csókot, ha ők sem akarják.

2021. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Elore mond meg a sracnak hogy te komoly kapcsolatot keresel. Igy kiszurod azt aki csak kalandot keres
2021. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem teszek ilyen különbséget, hogy hányadik randin alszik nálam, és milyen kapcsolatot tervezek vele.
2021. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
7: ezzel ijeszted el a legjobban.
2021. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
7. Ez már csak azért sem működik, mert sok srác aki nem Casanova és nem talál alkalmi partnert könnyen, de azt szeretne, az inkább behazudja hogy kapcsolatot keres és képes várni 3-5 randit is simán a szexszel.
2021. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!