Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlenül hogyan "nyithatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlenül hogyan "nyithatnék" egy szimpatikus, csinos, egyedülálló hölgy felé, ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy hölgy, akit bizonyos időközönként lehetséges,bejelölhető ismerősként mutat a Facebook. Bevallom, szimpatikusnak tűnik és szívesen meg is ismerném közelebbről. Van pár közös ismerősünk is. Tőlük próbáltam diszkréten informálódni, de eddig sajnos keveset tudtam meg róla.. Személyesen sose találkoztunk egymással. Tippet, tanácsot kérnék azoktól, akik így - hozzám hasonlóan- a "nulláról" kezdve, egy frappáns nyitószöveggel sikeresen tudtak kezdeményezni, és lett is valami a dologból. Most vonatkoztassunk el a Tindertől és társaitól, engem kimondottan az ilyen szitukból kialakult sikersztorik érdekelnek. A vírus miatt mostanság nehezen lehet ismerkedni, ez közhely, tudom.. Hogyan érdemes ilyenkor "megszólítani" a másikat, kezdeményezni úgy, hogy az ne hasson tolakodónak? Mi az, amit ha írok és elolvassa, nem fog egy pár szavas semmitmondó, udvarias válasszal elhajtani, hanem egy érdekes beszélgetés alakul ki? Pasik és csajok véleményét, építő jellegű hozzászólását előre is köszönöm.



2021. febr. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először azt tudd meg,hogy párkapcsolata van-e. Ezt a közös ismerőseitek biztos tudják. Ha független jelöld ismerősnek,ha visszajelöl köszönd meg és írd,h örülsz annak,hogy visszaigazolt. Kezdő lépésként...aztán meglátod hogy reagál. Ha nem jelöl vissza utal arra,h ismeretlenektól elzárkózik.
2021. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1-es: köszönöm! Egyedülálló, ez szinte biztos. Ennyit megtudtam róla. Hát próba, cseresznye
2021. febr. 16. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha visszaigazol sanszos, hogy kicsit érdekled is. Na de ha 2000 ismerőse van akkor ebből megint nem lehet messzemenő következtetést levonni.

Nekem aki nem szimpi, es csak kicsit ismerem nem igazolom vissza.

2021. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd, akkor a jelölésmellé küldj neki egy üzenetet arról, hogy szívesen megismernéd. A lehető legrosszabb dolog csak jelölni és kussolni.
2021. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!