Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről taliztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről taliztam egy sráccal, vajon akar még talizni?

Figyelt kérdés
Vasárnap taliztam először a fiúval, én tökre jól éreztem magam és elmondása szerint ő is, hiszen tali után ő ajánlotta fel, hogy jövő héten is találkozhatnánk. Miután hazahozott én írtam rá, hétfő reggel ő, kedden én, és egész nap elérhető, de 3 óráig nem válaszolt, mert mint utólag kiderült game session volt. Már tegnap nagyon úgy éreztem, hogy ráírok a taival kapcsolatba, de erről lebeszéltek, hogy ez a fiú dolga:D Viszont tegnap tényleg annyit sem kérdezett, hogy mizu. És ha ma sem fog semmit akkor nem tudom, hogy kezdeményezzek-e én vagy hagyjam. Tudom, hogy tindert se nézi gyakran, onnan kellett átmennünj instára, hogy rendesen beszéljünk. Szóval ha én mondtam voltna aztomatikusan, hogy talizhatnánk, és rávágja, hogy rendben, azt lehet udvariasságból teszi. De ha így magától mondta, akkor csak komolyangondolta.. Csak fura hogy tegnap nem is keresett.

2021. febr. 18. 07:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
mi az hogy game session volt? Ki mondta, hogy a fiú dolga? Kérdezz rá, akkor kapsz választ a kérdésedre, vagy várj, és ha nem jelentkezik nem akar semmit.
2021. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a tinigyereket hagyd a francba. Gamesession...
2021. febr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
El kell, hogy szomorítsalak, akinek a game fontosabb mint randizni vagy beszélni veled attól a jövőben se sokra számíts.
2021. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok egyáltalán?
2021. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem jöttél be neki, de annyi sincs benne, hogy ezt elmondja.
2021. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%
Ez valami újabb tiniduma? "game session". 😂 Istenem... szerintem ettől a pasitól inkább ne akarj semmit.
2021. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Találtál egy srácot, akinek a játék azért fontosabb. Döntsd el, hogy akarod-e a továbbiakban ezt. Viszont semmi rossz nincs abban, ha ráírsz, hogy mi a helyzet. Ettől az önbecsülésed ne legyen kevesebb, és a szemében sem fogsz lealacsonyodni, ne aggódj. Nekem inkább az a kiábrándító, amikor egy lány magától soha nem jelentkezik, mondván, hogy az a fiú dolga. Egy idő után, ha ennyire passzív, szoktam is hagyni.
2021. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%

Game session = 18 óráig tolom a játékot evés, szarás és pislogás nélkül, aztán zombimódban foglalkozom 10 percet azokkal is, akik szeretnek.

Felejtős.

2021. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg azt varja hogy te is irj, en pl ha irok egy nonek 1-2 szer eloszor es o nem ir utanna ugy veszem h nem erdeklem, jatszmazik. Es ha valaki nem ir vissza 3 oraig az se jelent semmit, h most eppen jatszott vagy mast csinalt az tok mind1. En irnek a helyedbeb, ha utana sincs semmi akkor tenyleg nem erdekled de ennyibol en tuti nem irnam le.
2021. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok, ő 20. De tényleg nagyon megfogott engem élőbe, pedig én már nagyon sok szar randin voltam, és ritka, hogy első randi után ilyen jó a megérzésem. Szerintem akkor ráírok ma hogy mizujs vele, viszont elhívni nem tudom, hogy hívjam-e én? Mert én eléggé fender equality párti vagyok, viszont csomó ismerősöm próbál lebeszélni, hogy a fiúnak kell elhívnia az elején.
2021. febr. 18. 10:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!