Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha valakinek 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha valakinek 30 évesen sosem volt még barátnője és még csak nem is randizott?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Ultragáz. Maga az, hogy semmi párkapcsolati tapasztalatod nincs.
2021. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Miert lenne gaz? Csak annak gaz, aki ennyire felszínes, sznob.
2021. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Sokat nem vesztettél :D
2021. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan, ahogy a felettem lévő mondja. Amilyen minőségű kapcsolatok vannak (semmit nem beszélgetnek, mindent itt kérdeznek meg, illetve a tavalyi három hónapos karanténban megugrott a válások, a családon belüli erőszakos esetek száma) semmit nem vesztettél.

Nem vagy hátrányban.

2021. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
73%
Nekem nőként azért csak furdalná az oldalam, hogy miért nem volt kapcsolatod eddig. Mentális betegséged van, esetleg aszex vagy, vagy teljesen be lettél otthon csicskítva? Nem mindegy, hogy mi az ok.
2021. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi ennek az oka? Van valami mentelis betegseged vagy testi fogyatekossag ami miatt ez nehezebb? Az ertheto hogy ha valaki kerekesszekes annak nem megy olyan konnyen mert ha a masik meg szeret menni peldaul turazni, szeret tancolni akkor az eletviteluk nem paszol.

De ha semmi ilyenrol nincs szo akkor 30 eves korodig csak osszetudtal volna hozni egy randit legalabb.

En 30 eves vagyok, sose volt szerencsem a noknel de huszas eveim elejen voltak randijaim, a legtobb csak 1 randi volt, talan 2-3 alkalommal volt masodik randi es egy baratnom is volt. Ha nem teszek erte semmit akkor most is egyedul lennek.

Kesobb megismertem valakit aki most a felesegem .


Nem vagyok en sem jokepu, izmos sem vagyok, nem vagyok diplomas, penzem sincs.

2021. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%

#4


Orulj neki, itt csak 4 Mbit/sec a vezetekes net ☺️😂



36F incel

2021. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

Nekem pl nem lenne gáz, szerintem nem ettől lesz valaki férfias. A mamahotelezés, nyafizás, tesze-toszaság mindenben, na, az más.

Férjnél vagyok, max. beszélgetős privit kérek :D

26/N

2021. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nem ciki. Így alakult az életed, te dolgod. Lehet, ennyire szégyenlős vagy, vagy nincs önbizalmad. Vagy lehet más oka van. Neked kell erre rájönnöd. Viszont ha akarsz rajta változtatni, itt az ideje elkezdeni az okokat keresni. De nem attól lesz valaki rossz ember, ha nem volt párja, vagy nem randizott. Ez alapvetően nem tesz hozzá az értékeidhez. Sőt, még csak jobb partner sem lesz attól valaki, mert hajtja a nőket, és sokat randizott. Neked viszont lehet rossz, ha szeretnél párt, és nincsen. Saját magad kedvéért ha akarsz, kezdj el randizni, ismerkedni, és felfedezni és megváltoztatni a háttérben álló okokat, ami miatt eddig így alakult az életed. Alapvetően azt tudnám tanácsolni, hogy ne foglalkozz ennyire mások véleményével. Ide is kérdést írtál ki, pedig őszintén, vadidegenek véleményére vagy magadról kíváncsi? Ítéld meg saját magad, és értékeld is. Persze, a közeli jó ismerőseid véleményére azért érdemes hallgatni. Lehet, kicsit zavarosan sikerült fogalmaznom, remélem érthető valamennyire azért.
2021. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Raravis 88 válasza:
Felettem lévő, kedves anonim. Szívemből szóltál.
2021. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!