Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy ilyen helyzetben elkezdtetek unatkozni? Van erre valami megoldás vagy inkább engedjem el?

Figyelt kérdés

Egy héten 1x 2-3 órára tudunk találkozni maximum. Nagyon szeretek vele lenni és hiába beszélünk messengeren nekem ez kevés és úgy érzem kezdek beleunni ebbe a helyzetbe. Kedvelem, de kezdem emiatt elveszteni az érdeklődésem iránta. Mikor találkozunk akkor újra úgy vagyok vele hogy hűha ezt kár lenne elengedni, de mikor két találkozás közt eltelik akár 2 hét is (ez volt a legtöbb) akkor érzem, hogy ez nem jó nekem.

Én tanulok+dolgozom tehát nem az a probléma, hogy unatkozom. Ő eddig is két helyen dolgozott és most belevág egy új projektbe= még kevesebb ideje lesz amit nem várhatok el hogy velem töltsön mert nem vagyunk együtt.



2021. febr. 21. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Neked ezt itt gyakorin senki nem fogja tudni megvalaszolni helyesen. Max befolyásolni fognak tudni. Egyszerű :ha tudnál nélküle élni s úgy jobb lenne neked ennyi minden mellett engedd el. Azt jelenti nem vagy bele szerelmes, ami hosszú távon előbb utóbb úgyis szakítashoz vezetne. Akkor minek tovább húzni?

Aki szerelmes egyébként alapból nem merül fel benne ilyen kérdés szóval nem gondolom h te abba a szakaszba vagy már. Ha szeretnéd nem érdekelne az idő, az lenne neked a fontos hogy tudjátok valahogy megoldani ha néha is. Nem csak őt kellene hibaztasd, mivel teis elég elfoglalt vagy.

2021. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt érzem. Ha vele vagyok minden jó, de a héten is pl csak hétfőn találkoztunk, azt is én hoztam fel. Így kezd komolytalanná válni a szememben.
2021. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igy nincs táplálva a láng. Nem csoda ha a felek kicsit lejönnek a dologrol vagy leeresztenek a nagy hévről.

Ez igy rossz.

2021. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!