Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egy VV Viki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy VV Viki alkatú nővel (most ment be a villába, kép és videó a leírásban), habár kicsit duci, de nagyon szép arca lenne?

Figyelt kérdés

Illetve amúgy ő vonzó a férfiak számára?


[link]


2021. febr. 24. 01:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
számomra ő egyáltalán nem vonzó 21/f
2021. febr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Ennek a csajnak nem szép az arca. Ez egy kafferbivaly.

Az alkata a kisebb baj...

2021. febr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
Itt most mindenki azt fogja mondani hogy nem. De a valóságban az ilyen nők is találnak párt. Mert a valóságban sok olyan pasi van aki nem kap ennél jobb nőt.
2021. febr. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Kifejezetten ronda ez a nő. És trampli is. Régóta egyedül vagyok, és inkább egyedül maradok, de akkor sem kellene egy ilyen rinocérosz.
2021. febr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
#5 a valóságban egy ilyen alkatú csajnak még lehet megnyerő személyisége, de szerintem mint sokaknak, nekem sem sikerült elvonatkozatnom attól a ténytől hogy a linkelnt nő egy médiaqrva. Raadásul ezek a képek rendkïvül előnytelenek is.
2021. febr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a baj, hogy dagi. Hanem, hogy olyan mint egy monstrum. Semmi forma. Nem az a gömbölyded alakatú. Meglátszik, hogy semmi izom nincs a hurkák alatt. Arról nem beszélve, hogy nem egy szèpség. Mondjuk én sem vagyok egy matyó hímzés. De akkor is ez a véleményem.
2021. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7 az tény hogy média kva. De ha csak a kinézetét nézi az ember akkor nem egy szépség ez is tény viszont ettől függetlenül talál magának párt. Nála rondabbaknak is sikerül. Amúgy meg ki néz manapság való világot? Mellettem elmehetett volna az utcán, nem ismertem volna fel.
2021. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 14 éve nem nézek tvműsort. :)
2021. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!