Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy a férfi csak alkalmi szexért regisztrál egy társkereső oldalra akkor is amikor éppen rossz anyagi körülmények között van az életben?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit, rossz anyagi körülmények között van, lakótársakkal lakik, egész pontosan egy családdal, mert nem tudja fizetni az albérletet, azt mondja alig van pénze és rossz anyagi körülmények között van.

Fent van társkereső oldalon, és randizni szeretne, láttam.


Szerintetek hol lesz a randi? Ha talál valakit? Férfiak képesek vagytok ilyen körülmények között is regisztrálni társkereső oldalalra csak alkalmi szexért vagy miért?!


Köszönöm a válaszokat előre is


2021. febr. 25. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Gondolod, hogy a szegényebb férfiak nem keres partnert?? Inkább szerintem komolyat keres, mert együtt sokkal könnyebb lenne egy albit fenntartani.
2021. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Itt nem arról van szó hogy szegény,

hanem konkrétan alig van hol laknia.

2021. febr. 25. 18:32
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Továbbra se értem, hogy ez miért kizáró ok. Sokan laknak társbérletben, szülőknél, munkásszállón, stb. Alig várják, hogy találjanak egy partnert és közösen haladjanak előre. Vagy akinek nincs saját lakása, de minimum albérlete az pusztuljon meg egyedül? :D
2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

TINDER.


A Tinder egy SZEXPARTNER kereső. Miért ne regisztrálna, és qúrna meg egy csajt ingyen a sok buta liba közül, aki azt hiszi, hogy az egy társkereső, és ott keresi álmai lovagját.

2021. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Gondoltam itt arra is, hogy mennyire befolyásolja a pasi kedvét a társkereséshez, ha mondjuk azon aggódik egy hét múlva hol lakik... Ilyenre gondoltam.

2021. febr. 25. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Megélhetési kapcsolatkereső
2021. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

5.-re, a kérdezőnek.


Jó, de akkor ne is fizesse a villanyt, mert minek? A nélkül is lehet élni, meg ugyan mindegy lesz, ha úgyis az utcára kerül, nem?


Sőt, ne is fürödjön, mert lehet, a jövő héttől nem lesz hol.

2021. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Igen, lehetséges.

Sétálnak egyet, aztán felmennek a csaj lakására.

Csak az a kérdés, hogy a 20 nőből aki csak szexet akar abban a megyében, választja-e őt valaki, merthogy arra a húsz nőre kb 2000 pasi várakozik.

2021. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Abban reménykedik, hogy összeszed egy kétségbeesett nőt és odaköltözhet. Mag a szex miatt is igen, de szerintem a lakhatási kérdés a fő ok.
2021. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm a választ, én is ezt sejtem...
2021. febr. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!