Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondanátok el úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok el úgy hogy ne legyen bántó?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiuval, jól éreztem magam vele. A randi végén megcsókolt, de nem éreztem úgy, hogy ebből lehetne valami. Azóta egyszer beszéltünk telefonon, de nemtudom hogy mondjam el neki, hogy én nem érzem úgy, hogy ebből lehetne valami. Nemtudom én sem, hogy miért nem jön be, igy indokot nemtok írni... nincs szikra vagy nemtudom :(

Tudom, hogy nem üzenetben/telefonon kellene de nem szeretnék vele találkozni újra... Személyesen sajnos nehezebben tudok ilyesmit megfogalmazni


2021. febr. 25. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő szeretnentöbbet, akkor akármilyen szépen fogalmazol, bántani fogja a dolog.

Mit mondj neki? Egyszerűen azt, amit ide leírtál.

2021. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Pedig ezt azèrt szemèlyesen lenne illendő. Legyen benned annyi, hogy szemtől szemben mondod el neki. Szerintem ezt mindenki (bár lehetnek kivètelek) megèrdemli.


Az ilyet sosem egyszerű közölni, mert neki is kellemetlen ès valamilyen szinten neked is. Viszont muszály megtennék, ha nem èrzed, hogy működne, mert neked is csak rosszabb lesz ès neki is.


Egyèbkènt nem kell túl magyarázni, vagy felesleges köröket futni. Nem kell szèpíteni, hogy "de nem a te hibád" "jobbat èrdemelsz" stb ès magyarázkodnia sem kell! Egyszerűen őszintèn, normális hangnemben közölte vele, hogy ne haragudjon, de te úgy èrzed nem állsz kèszen egy ilyen dologra, nem szeretnèl kapcsolatot, úgy èrzed ez nem működik stb...legyèl őszinte,kedves de határozott.

2021. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

igazából azt nemtudom hogy hozzam fel a témát..Nekem rosszul esne mondjuk hogyha megkérdezném hogy milyen volt a napja? - és igy mondaná hogy nekünk beszélnünk sem kellene igazából mert nemvolt meg a szikra, vagy csak legyünk barátok.

Nem akarom felhozni ezt a barát témát sem, igaz jó volt vele beszélgetni de nemhiszem hogy barátoknak kellene maradnunk..


(Igen előtte csak egy kapcsolatom volt, nemnagyon tudom hogy kell az ilyet kezelni mielőtt valaki belekötne, nem voltam még ilyen helyzetben.)

2021. febr. 25. 22:57
 4/22 anonim ***** válasza:
11%

Mondd neki az igazat.


"Szia! Tök jó volt a randi, jó fej vagy és tökéletes pasi lenne belőled... De, én inkább vágyom másra. Felszínes vagyok és jobban kéne kinézned, esetleg izmosabbnak kéne lenned. Vagy egyszerűen bunkónak. Mivel, magamról nem akarok rosszat mondani, ezért inkább idevágok neked egy olyan közhelyet, hogy nincs meg a szikra. Annyiba sem nézlek, hogy megtaláljam az igazi okot."


Hidd el, ezután nem lesz szomorú, hogy nem akarsz több randit, hanem keres egy normálisabb csajt.

2021. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Baszki ez a te èleted, a te sorsod.

Nehogy már ne tudj nemet mondani.

Akkor segítek:

Nem szeretnèk veled talàlkozni többé. Nem vagy az esetem. Szép napot.

2021. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

2-es: miert kene vele szemelyesen talalkoznia?! mi az, hogy ezt ‘megerdemli?! egyszer talalkoztak, nem egy tobb honapos kapcsolat lezarasarol van szo. tokmindegy, hogy normalisan, korrekten leirja neki vagy berancigalja egy talira valahova, hogy aztan ott koptassa le, lehet, eloben a sracnak is kellemetlenebb lenne. vagy agressziv lenne, mert nem tudna elviselni a visszautasitast. tehat hulyeseg ez az ‘ennyi jar neki’ duma. amugyse adnek egy olyan szavara, aki a muszajt ly-nal irja.


4-es: te meg egy frusztralt gyoker vagy. miert lenne felszines attol egy no, ha nem akar az osszes ferfival osszejonni, aki hozzaszol?! es miert lenne o a a hibas? amugy valoszinuleg hanem tetszett volna neki kulsore, akkor nem is randizott volna vele. de az ilyen nogyulolo incelek nem is ertem, miert irogatnak ide parkapcsolati temakorben..


kerdezo: ird meg neki igy oszinten, ahogy leirtad itt is. hogy nincs vele semmi baj, jol erezted magad vele, de nem erzed ugy, hogy reszedrol lenne ertelme a folytatasnak, szoval inkabb nem akarod huzni az idejet feleslegesen es jobbnak lattad, ha oszinten megirod neki. egy randi utan ennel jobban nem kell ezt bonyolitani.

ha megemliti a temat, hogy mikor lesz kovetkezo randi, akkor elmondhatod.


egyebkent meg meg az sem biztos, h o akar folytatast. vagy ezt mondta? nekem is volt mar olyan, h gondolkoztam, hogy koptassam le a pasit, aztan vegul nem lett ra szukseg, mert valoszinuleg o is erezte, h ez nem az igazi, es egyszeruen csak elhalt a kommuikacio. 1 randi utan van ilyen.

2021. febr. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

#6: Biztos, hogy én vagyok frusztrált, amikor csak így random gyökerezel meg nőgyűlölő incelezel?

Hol írtam, hogy a nőknek össze kéne jönnie az összes férfival? Sehol.

Hol írtam, hogy a kérdező bármiben hibás? Sehol.

Szóval, mielőtt a saját nyomorod vetítenéd másokra, próbáld már egy kicsit átgondolni, hogy van e értelme. Köszi!


(Komolyan mondom, ha annyi pénzem lenne, mint ahány érvelésre képtelen ember előrántja itt rám az incel jelzőt, már milliomos lennék. Külön vicces, hogy amikor teljesen ugyanilyen szintű válaszokat írok férfiaknak, akkor meg megy a vállveregetés, hogy mennyire megmondtam a tutit. Szánalmasak vagytok.)

2021. febr. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

#7: azert mondom, mert mar felismerem a hozzad hasonlokat, akik minden egyes kerdeshez odabufogik az oriasi eletbolcsessegeiket, amiknek roviden kb. annyi a lenyege, hogy minden no felszines, penzehes pics@.


a kerdezo feltett egy egyszeru kerdest, hogy hogyan utasitson vissza egy ferfit. egy szot sem

irt arrol, hogy nem lenne eleg jokepu, eleg izmos vagy ilyesmi. erre te random lefelszinesezed. ertheto, ha ezutan gyokernek fogsz tunni, amiert nem vagy kepes elfogadni, hogy egy no siman elutasithat egy pasit, amiert nem

jon be neki.


‘De, én inkább vágyom másra. Felszínes vagyok és jobban kéne kinézned, esetleg izmosabbnak kéne lenned. Vagy egyszerűen bunkónak.’

miert lenne felszines, aruld mar el? egyetlen szot sem irt a kulsorol. azt meg csak a nok altal elutasitott, magukat nagyon ‘rendes sracnak’ gondolo, de valojaban gyulolettol frocsogo, nyomorult alakok szoktak gondolni, hogy a nok a ‘bunkokra’ hajtanak.


nem, egy no se szereti a bunkokat.

egyebkent pedig ha valaki kulsore nem jon be neki, teljesen jogosan utasitja vissza. hogy ettol felszines lenne? nem, mivel aki azt mondja, hogy neki TELJESEN mindegy a kulso, az vagy hazudik vagy baromi igenytelen (nyilvan magaval szemben is). te osszejonnel egy olyan novel, aki el van hizva, csunya az arca es nem ad magara? nem

hinnem.


‘Mivel, magamról nem akarok rosszat mondani, ezért inkább idevágok neked egy olyan közhelyet, hogy nincs meg a szikra.‘

na ebbol a reszbol latszik leginkabb, hogy frusztralt nogyulolo vagy. miert kene MAGAROL ROSSZAT MONDANIA?! nem jon be neki a pasi ilyen vagy olyan okbol, miert magaban keresse a hibat? nincs hiba vele, a ferfivel sem, egyszeruen nem erdekli es kesz. nehogymar oda jussunk, hogy ha valaki nem

erdekel elegge, akkor MAGADBAN kene keresni a hibat. ez a ‘nincsen szikra’ valoban kozhelyes megfogalmzas, de ha lett volna mar dolgod eletedben novel, tudhatnad, hogy igenis van ilyen, hogy nincs konkret baj a masikkal, egyszeruen valamiert nem erdekel, nem vonz. az, hogy te ezt elkepzelhetetlennek tartod, csak azt bizonyitja, hogy 0 tapasztalatod van ilyen teren, ami nem baj, csak akkor nem biztos, hogy a parkapcsolatok rovatban kene osztani az eszt.



‘Annyiba sem nézlek, hogy megtaláljam az igazi okot.’ megis milyen igazi okot?? mit analizalgassa magat meg a fel

eletet, ha egyszeruen nem erdekli a csavo es kesz?! EGYSZER talalkoztak, nem egy tobbeves kapcsolat lazasrasrol van szo. illetbe lasd eggyel fentebbi pont.


‘Hidd el, ezután nem lesz szomorú, hogy nem akarsz több randit, hanem keres egy normálisabb csajt.‘

aha szoval, ha egy no kikosaraz egy pasit, az egybol nem normalis. aki nem tudja elfogadni, hogy a randizas ugy mukodik, hogy ha az egyik nem szimpi a masiknak, akkor nem folytatja vele az ismerkedest, annak nem valo a felnott tarskereses. de meg a tini se.


nem erdekele, ferfiaknak milyen valaszokat adsz, en a mostani megnyilvanulasaidat nezem, az alapjan bizony az a helyzet, hogy teged baromira frusztral, hogy egy no kepes nemet mondani egy ferfinak, es egybol szamonkered rajta, felszinesnek es ‘nem normalisnak’ nevezed, aztan meg csodalkozol, ha fusztraltnak vagy titulalva.

2021. febr. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%

#8: Te amúgy még mindig miről beszélsz?

Azt mondod, hogy felismered az ilyen és olyan embereket, majd hozzám vágsz megint egy csomó jelzőt. Hahó, ember! Te senki sem ismersz fel, hanem csak simán a saját frusztrációid vetíted ki másra.

Megint olyat írsz le, amit sehol sem írtam. Hol írtam, hogy minden nő felszínes és pénzéhes? Hajrá, másold be vagy vedd már észre, hogy olyanokat vágsz a fejemhez, amiket nem is írtam.


(Igazából, eddig olvastam. Ha erre nem tudsz bemásolni olyat, ahol ezt írtam, akkor nincs is miről beszélnünk. A későbbi szövegbe bele-beleolvastam, de ott is csak megy a vagdalkozás. Az a durva, hogy észre sem veszed, hogy fröcsögsz és képtelen vagy érvelni. Amit írtam, azt azért írtam, mert a kérdező nem írja le normálisan az okot, hanem csak az alibiszöveges "nem volt meg a szikra" dolgot erőlteti. Értelmes, felnőtt ember képes összerakni, hogy valaki miért jön vagy sem be neki. Egy értelmes felnőtt ember nem ragad meg egy ösztönlény szintjén és használja az agyát is. Általában akkor nyomják be emberek ezt a szikrás szöveget, amikor nem akarják magukat negatívnak beállítani, pl. felszínesnek. De, majd holnap közlöm a szerelmemmel, hogy egy szerencsétlen élettelen már megint nőgyűlölőnek próbált beállítani.)


A végét még elolvastam. Ezen visítottam a legnagyobbat! :D Regényt kéne írnod, mert teljesen érthetetlen, hogy ezt az alaptalan szöveget is hogy hoztad össze az alapján, amit írtam. Nem, engem nem frusztrál. Kifejezetten sok nő ismerősömet beszéltem már le bizonyos típusú pasikról. Jaaa, hogy te ezt nem látod, csak a saját kis agymenésed, aminek semmi köze a valósághoz? Hááát, ezért férne rád egy profi pszichológus.


"teged bromira frusztral, hogy egy no kepes nemet mondani egy ferfinak"

2021. febr. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Magamat ismerve adnek eselyt a sracnak.

Nalam nem jon a szikra csak ugy hanem kell hozza par talakozas h kideruljon tenyleg nem jon e.


Ez a szikra dolog szerintem egy hulyeseg. Az elso talakozas mindenkit fusztral es ott a megfelelesi vagy is. Izgul csinal mond butasagot.


Szoval ha jol erezted magad akkor adj eselyt neki.


Manapsag minden gyorsan zajlik aedia es minden ezt sulyokoja belenk h azonnal mindent meg kell kapj mindenfelel minka nelkul ez a kapcsolatokra hatvanyozottan igaz. A szerelem a vonzodas ha mar a tali elott kialakult az jo, de ja mem akkor sem kell azonnal eldobni a masikat lehet h csak tobb ido kell neked mert bizonytalan vagy. Fektess bele energiat idot h megtudd. Nem olyan nagy aldozat ez h ne lehessen megtenni es megprobalni.


Ha 3 randi utan sem mozdul semmi akkor beszeld meg vele h te megprobaltad de sajnos egy fia vonzalom sem alakult ki nalad.

2021. febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!