Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemény erről,én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény erről,én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgetek egy pasival egy ideje és ma megkérdezte,hogy nem lenne e kedvem vele találkozni,aztán írtam,hogy ma nekem nem jó,ő pedig ezeket írta rá.

"Hát jól van amúgy nem az én ötletem volt hanem tesóm barátja találta ki,hogy beviszi mert nem mondtad hol laksz és mert megint unatkozik mert a tesóm nincs otthon"

Nekem ez annyira nem tetszik,szerintetek én reagálom ezt túl?

Mi a véleményetek erről lányok?



2021. febr. 26. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan laza, mindjárt szétesik.
2021. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
micsoda? a velemenyem az, hogy ez a pasi fogyatekos, se irni, se fogalmazni nem tud es amugyis retard. en ilyem buta ferfikkal eleve nem ismerkedem.
2021. febr. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es,hát a beszélgetés közben voltak érdekességek mint pl ha írtam,hogy most nem fogok tudni írni mert pl filmezek akkor ilyen reakciók voltak,hogy

"Most itt hagysz ugye? :(

Untatlak igaz?" Vagy tegnap mikor írtam,hogy lefekszem aludni ez

"Köszönés nélkül itt hagytál volna :("

Ez számomra idegesítő,na de ez a mai üzenet tette be nálam 😃

2021. febr. 26. 11:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "most itt hagysz?" többnyire játszmázás szokott lenni. Amit a kérdésben írtál, annak meg semmi értelme
2021. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ezt hagyd, már innen látom hogy te értelmesebb vagy ennél.

több tiszteletet érdekelsz

2021. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
érdemelsz*
2021. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm aranyos vagy ☺️❤️
2021. febr. 26. 12:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan béna, hogy férfiként én kérek elnézést! :D
2021. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lapat. Nem illik hozzad, ennel boven talalsz jobbat.
2021. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben írtakat azért írta, mert azt hitte, le akarod rázni, úgyhogy gyorsan kitalált valami sztorit, hogy úgy tűnjön, mintha neki ez nem is lenne annyira fontos, mert nem bírja az elutasítást, és nem bír felelősséget vállalni, felvállalni az akaratát.

Amit meg kommentben írtál, na az még rosszabb, az ilyenektől kivagyok. Szerintem jobb menekülni, mert ez csak rosszabb lesz.

Aki állandóan viktimizálja és sajnáltatja magát, meg azzal akar mindenképpen sakkban tartani, hogy bűntudatot kelt benned, annak először is pszichológusra lenne szüksége, nem egy ilyen (miatta) toxikus kapcsolatra.

2021. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!