Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy egy férfinak komolyak a szándékai és nem csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy nyitni fogok egy ferfi felé, de nem tudom érdemes-e.

Hogyan bizonyosodjak meg arról randi nélkül, hogy nem csak az alkalmi kapcsolatok erdeklik és házasság párti?



2021. febr. 27. 02:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Ilyenkor kecsket kell felaldozni, megmartozni a vereben, es ha a gyomrod tartalma elindul felfele, akkor bizony csak szexre kellesz neki. Ha nem, akkor viszont tied az orok boldogsag. Biztos mukodik, kiprobalt modszer, parmillio eve is igy csinaltak.
2021. febr. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Nincs erre tuti módszer.

Könnyen lehet, hogy életed lehetőségét szalasztod el, ha nem nyitsz, de az is lehet, hogy ez lesz életed pofára esése.

2021. febr. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Hogy érted, hogy nyitsz felé?

Ha elkezdesz vele ismerkedni, mármint rendesen, akkor gondolom beszélgettek. Megkérdezed.

Ha őszínte, elmondja. Ha nem, az se marad örökké titok, mivel ha nem pár randi után fekszel le vele, hanem X idő múlva (általában nem türelmesek) akkor kibukik, hogy mit akar.


Khm. Nem vagyok férfi, de azt hiszem ez nem egy agysebészet.


Ha meg a "nyitsz felé"-t úgy érted, hogy szexuálisan, akkor bármi lesz, magadra vess.

2021. febr. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Ha elkezdesz vele ismerkedni"

Ha elkezdek vele ismerkedni akkor igen, de addig nem szeretnek amíg nem biztos hogy ebben passzolunk...


Kollégám az illető, és azt hiszem bejövök neki, de nem tudom hogyan meg mik a szándekai, sőt lehet hogy ezt csak én látom a gesztusaiba.

Viszont mivel egy helyen dolgozunk nem akarok olyan helyzetbe kerülni, hogy visszautasítsam, márpedig ha alapos ismeretek nélkül kezdek találkozni vele akkor erre nagyobb az esély.


Azt hittem nem agysebészet érteni, hogy "randi nélkül" azaz direkt rákérdezés és hosszabb ismerkedés nélkül akarom megtudni róla ezt az infót, mert ennek fényében szeretném eldönteni, hogy akarom-e intimebb kapcsolattá formálni ami most van köztünk.


Szóval (ha nem lett volna világos) a nyitni felé azt jelenti, hogy egyértelműsíteném hogy bejön nekem és randizhatnánk.

2021. febr. 27. 05:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyelőre csak mutasd ki, hogy kedveled, kölcsönös a szimpátia. Beszélgessetek, és ha akar valamit, úgyis elhív randira.

Az pedig mindig benne van a pakliban, hogy pár randi/hét/hónap után vége. Akkor is, ha komolyat akar. Ha ezt nem akarod bevállalni a

2021. febr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

... a munkahelyen, akkor hagyd.

Bocsi, előbb elküldtem véletlenül.

2021. febr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
könyörgöm ne legyél már ennyire naiv. Egy pasi mindig a farka után megy és csak dugni akar. Nem valami lányregényben élsz....
2021. febr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Kerdezd meg mi a vélemenye a parkapcsklatokrol mintha csak veletlen tema lenne.

Miben van te miben vagy ő mit szeretne. Mintha csak az életetekrol beszelgetnétek.

5 perc alatt le lehet zavarni

2021. febr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha úgy akarod felfogni, mi tvegy ovis, hát hajrá. De elég nevetséges, hogy akarsz tőle valamit és még az érzéseidet se mered nyíltan vàllalni. Felnőtt vagy te egyáltalán? Mert náluk az a szokás, hogy közlik mit szeretnének. Igen, a nők is. Ez a 21. század.

Ja, és ha ennyire parázol, mert munkahelyet érint a dolog, akkor szerintem neki se àllj, mert bármilyen összepasszolási problémánál/veszekedésnél/szakításnál is ugyanolyan "kínossá" vàlik a légkör, ha fingod sincs róla hogy kezeld.

2021. febr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

9# a másiktol nem várhato el egyenesség.

Ergo ha a kérdező kiadja magát pl komolyat keres, a srác alap hogy rávaghatja azt hogy jè ő is..

Felnőttek közt ez nem igy megy, mint a dedoban hogy kiterited a kártyáid.

2021. febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!