Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetek férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek férfiként zenvedélyes ??? Többi lent!

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha évek óta nem volt kapcsolatom és bizony azt érzem magamban hogy igen csak elfeledtem pár dolgot férfiként. :/

Szóval az alábbiakra érdekelne válasz. Akkár privátban is.

Előre is köszönöm mindenkinek!



Szóval mint fentebb emlitettem hiányzik férfiként az erotika néha a vágyakkal teli szex kapcsolat az életemből.


Hogyan lehet szenvedélyesen csókolni egy nőt ??

Hogyan lehet teli vágyakkal együtt lenni egy nővel ugy hogy azt az adott fél is érezze és teljes mértékben bele élje magát ami végülis ha megtörténik akkor teljesen adja át magát az érzésnek és a történéseknek ?!


Szóval ezek megvannak bennem úgy érzem. De valamiért ezeket nem biztos hogy meg tudnám megvalósitani annyira ahogyan én szeretném vagyis elképzelem.


Igy hát érdekelne a kérdésre normális tanács vagy esetleg bármi ami alapján még fejleszthetném is magam.


2021. febr. 27. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval érzések nélkül akarsz ilyet megélni magyarán?
2021. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egyenlőre csak szeretném ezeket elsajátitani. Egyenlőre fejleszteni akkarom ezeket a "dolgokat" magamban és ha lessz egy közelebbi partnerem akkor minden vágyam hogy addigra teljesen felkészült lehessek és át tudjam adni az érzést is teljes mértékben!
2021. febr. 27. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet elsajátítani és fejleszteni. Vagy szenvedélyes típus vagy, vagy nem. Ha igen, a kimaradó évek sem csökkentik ezt, ezt nem lehet elfelejteni, mert ez nem egy skill hanem egy tulajdonság. Ha vonzódsz a nőhöz, vágysz rá, rá figyelsz rá akkor ő ezt érezni fogja és ha ő is olyan, viszonozza. Van aki a másik iránt érez szenvedélyt, van akit maga A NŐ tesz szenvedélyessé, akkor is ha a partner amúgy csak olyan kellemesen dugható kategória lenne. Ez a típus onnan ismerhető fel, hogy úgy általában szereti a nőket. Minden nőben meglát valami szépet és érdekeset. Könnyű felkelteni a vágyát és nagyon tud lángolni. Többnyire jó szerető, viszont nem hűséges típus.
2021. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én inkább az a romantikus tipus vagyok. De viszont jó tudni ezt hogy nem múlik ell. Csak alkalom és barátnő függő a dolog ugy érzem.
2021. febr. 27. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezeket "könyvből" nem lehet megtanulni.

Adott pillanatban átadod magad a szenvedélynek, a vágynak. Ha olyan típus vagy, akkor menni fog a vágyott szenvedélyesség, ha nem, akkor sajna nem.

2021. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor jön. Ha a partner is jó hozzá, főleg.
2021. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!