Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első és második randi között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első és második randi között nektek mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés

Szóval az első randi után lett folytatás, azután hány nap telt el mire újra találkoztatok?

Én most ismerkedem egy fiúval, eddig egyszer voltunk randizni és már szóba is jött a második tali. Hétköznap dolgozik és elfoglalt, szerintetek jó, ha rá kerek egy hétre találkozunk megint? Vagy így az elején ez így kevés szerintetek?



2021. febr. 27. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2-4 nap. De lehet olyan élethelyzetetek, hogy ez mégsem így alakul. Ha elég erős a vonzalom, akkor úgy sem gond.


Viszont ez hogy hétköznap dolgok és elfoglalt, akkor azt is jelenti, hogy a jövőben sem fog soha ráérni találkozni veled hétköznaponként?

2021. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából minden nap írunk telón, főleg esténként, amikor több az ideje, de napközben is rám szokott írni. Hát őszintén szólva, ezt a dolgot még bevállalom az ismerkedés idejében, amikor még randizgatunk, de ha netán összejönnénk, akkor nyílván többször akarnék vele találkozni akár a hétköznapokban is, ezt úgy is megondanám neki.
2021. febr. 27. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hét.

Aztán közöltem, hogy nem szeretnék "vasárnapi pasi" lenni (gy.k.: minkét randi vasárnapra esett). ..... ma Ő a feleségem. Már vagy 15 éve.

2021. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 nap:)

Hétfőn munka/egyetem után találkoztunk, aztán szerdán is:)

2021. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!