Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális a rossz érzés ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a rossz érzés ismerkedéskor, amikor egy emberrel jól megértitek egymást emberileg, de aztán mégsem tetszik a külseje?

Figyelt kérdés

Találkoztok élőben és a képeken jobban nézett ki nagyságrenddel. Emberileg jól kijöttök, jól megértitek egymást, sok a közös témátok. Érzed rajta, hogy kedves, normális, kapcsolatra való. De egyszerűen nem érzel iránta egyáltalán szexuális vonzalmat, vágyat. Nem tudnád elképzelni, hogy lefeküdjetek. Neki te persze tetszel eléggé külsőre is.


Nem azt mondom ez a sztori mindennapos, de történt már meg néhányszor és utána valahogy mindig rosszul érzem magam, van bűntudatom elutasításkor. Ez normális?


2021. febr. 27. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig tök mindennapi dolog, hogy élőben nem ugyanaz az ember. Más a valóság és más a képek. Meg élőben teljesen egyben van és az egészet látod, viselkedés, reakciók, gesztusok stb. Ezt sose lehet a netes dolgokból leszűrni.

Azért, mert te meg bejössz neki, nem vagy köteles kapcsolatba lépni vele.

2021. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Aki azt mondja, hogy nem számít a külső, az hazudik, hiszen a kapcsolatok 99%-ában a szexuális vonzalom is rengeteget számít, a szexualitás a kapcsolat része és kész. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenki legyen testépítő meg bombanő, hanem azt, hogy mindenkinek van egy saját ízlése és ahhoz megfelelő párt kell találnia, hogy meglegyen a kémia. Pl. akármennyire is jóképű a barátom és akármennyire is imádom, egyszerűen visszataszító lenne számomra, ha kopasz lenne. Ugyanúgy szeretném, de (csak hogy finoman fogalmazzak) nem keltené fel többé az érdeklődésemet...
2021. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ezzel küzdök, komolyan én érzem ilyenkor szarul magam, hogy visszautasítom az illetőt, de sajna, ha nem vonzódok hozzá, még ha meg is szeretném, szerintem szétmennénk, ha jön jobb. Nyilván ilyet még sose csináltam, de előbb utóbb úgyis szakítás lenne az ilyesmiből. Jobb hamarabb, akkor kevésbé fáj, de volt, hogy még sírtam is pár órát emiatt, mert hülyén éreztem magam, hogy nincs baj a sráccal, meg tök normális, de nem vonzódok hozz.
2021. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, hogy ez mindenkivel megesik. De, azt írod, hogy történt már ilyen néhányszor. Oké, sokan nem tökéletesen olyanok, mint a képeken, de valami bibi nálad is lehet, ha többször futottál már ilyenbe.

Szerintem a képek alapján elképzeltél a fejedben valami túlidealizált külsőt, aztán élőben megláttad a hibákat is.

2021. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértést és a segítséget mindenkitől!


1. Nehéz ezt megfogalmazni, de tényleg nem apró eltérésekről beszélek. Mindjárt leírom.


4. Randiztam eddig életemben mondjuk 30 emberrel, abból 25-tel a netről megismerkedve. Miért furcsa az, ha mondjuk előfordult ebból ilyen néhányszor, mondjuk 5-ször?


Ilyenek szoktak lenni, akár egyszerre több is:

-többéves fotók

-túlsúly takargatása

-képen teljesen tiszta bőr, ami a valóságban ekcémás, bőrproblémás

-az arca a lehető legjobb szögből fényképezve, a másik 99 szögből nem néz ki olyan vonzóan/máshogy néz ki


És most nem arról beszélek, hogy egy picivel máshogy néz ki. Hanem a vonásai elég mások, vagy 10-20 kilóval több például. De úgy nézve igazad lehet, hogy pl voltak képek, amik túl jók voltak és az ember a valóságban utána mégsem volt olyan vonzó.

2021. febr. 27. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társkeresőzés hátránya. Normálisan kialakuló kapcsolatnál, ami úgy történik, hogy megismerem egy közegben és egyre közelebb kerülünk egymáshoz, ott ilyen nem fordulhat elő soha, mert el se mész vele randevúzni, ha csak normális, de nem vonzó a számodra.
2021. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez az egyik nagy hátrány az online ismerkedésben. Én sem akarok teljesen tökéletes pasit, nem is tudnék, mert tudom magamról jól, hogy én sem tartom magam tökéletesnek és valószínűleg önértékelési zavaraim lennének mellette. Biztos jönne majd egy szebb/jobb csaj, akiért elhagyna. Ilyen randin voltam már én is, a srác 3 évvel ezelőtti képeket rakott fel magáról, és teljesen más volt. A képeken tetszett, élőben már viszont nem. Nála élőben ugyanez játszott, pattanásos bőr, legalább 10-15 kg-mal több, kissé elhanyagolt külső. Csak pislogtam, mintha nem is a képen szereplő sráccal taliztam volna. Részemről sem alakult ki semmi, mármint ami a kémiát illeti.
2021. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem érteni,miért tesznek ki olyan képeket magukról az emberek,amiket ti is

írtatok feljebb..Annál nagyobb a csalódás..Ugyanolyan mint mikor valaki

eladná a házát,és csak a legelőnyösebb képeket teszi fel,a valóságot meg takargatja.Csak sajátmagával cseszik ki,mert fölösleges körököket generál magának..Úgyis sarkon fordul mindenki,ha nem azt kapja amire számított.

2021. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!