Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan esett ez rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez rosszul?

Figyelt kérdés
A nagyszuleim anno kulfoldrol emigraltak Magyarorszagra es igy az en nevem sem magyar. Randizom egy sraccal mar egy ideje, alakul is koztunk valami komoly es tegnap bekopte, hogy remeli, legalisan tartozkodom az orszagban. Oszinten szolva majdnem felrenyeltem :D Eloszor azt hittem viccelt, de nem.
2021. febr. 27. 15:39
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
42%

Elég fura a humora, de ez van.


Szerintem jogosan esett rosszul, de nem tulajdonítanék neki nagy szerepet.

2021. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szerb barátom, én is kérdeztem tőle ilyeneket, de nyilván tudta, hogy csak viccelek vele, aztán nevettünk rajta mindketten. Ha komolyan gondolta akkor nagyon gáz. Mit hisz, hogy átvágtad a drótot a déli határon? Én a helyedben lapátra tenném, mert iszonyatosan buta lehet.


Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen nemzetiségű vagy? :)

2021. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem le akarta tisztázni, amire nem a legjobb módot választotta. Az is lehet, hogy csak a biztonságra játszik, sok az átverés, hogy valaki tartózkodási engedélyért gyorsan beházasodik. Az azonban biztos, hogy nem ez a legjobb formája erről ebszélni. Kérdezhetett volna családi történetet, simán beszélgetés közben ha nagyon meg akarja tudni.
2021. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!