Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha utálnak a nők és kerülnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utálnak a nők és kerülnek mint kismókus az erdőtüzet, akkor igazából minek erőlködni, komolyan venni az életet, meg tervezgetni?

Figyelt kérdés

úgy néz ki úgyse lesz csajom, feleségem, kiscsaládom.


Így már nem sok értelme van karriert építeni, vagyont gyűjteni. Minek?


F/30


2021. márc. 1. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem tom, Balázs, de együttérzek veled. 28 éves vagyok, nem volt még barátnőm és 3-szor szexeltem egész életemben. Jó lenne már egy lány, akivel kölcsönösen szerelmesek lehetnénk egymásba. :/
2021. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor hasonlóan nyomnorult életed van neked is első.

én se szexeltem sokkal többször annál.

2021. márc. 1. 21:50
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
MAGADÉRT küzdj, atyaharcos! Ne azért, hogy ESETLEG legyen valakid. Azért, hogy TE boldogulj.
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Na, már megnyitás előtt tudtam, hogy csak te lehetsz.🙄

Nem kell karriert építeni, de azért elárulok egy titkot: Dolgozni nő nélkül is lehet. Tudod, ezt a felnőttek többsége nem párkapcsolattól függően teszi. Mint ahogy az alkoholizmussal is maguk miatt számolnak le, de ez már egy másik történet. Sose fogod megérteni, reménytelen eset vagy.

2021. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bazsi, te a gyakoriról fogsz nyugdíjba menni. Le kéne tenni a piát, felemelni a seggedet a díványról, és akkor nem csak anyukádat látnád a női nemből.
2021. márc. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Legyél hivatásos moderátor gyakorin, az a neked való munka.
2021. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!