Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire tetszik ez a nő és pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszik ez a nő és pasi?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1hwGd2YTcic


Amellett, hogy látom, hogy mennyire atomjól néznek ki, mégis valahogy túl közönségesnek tűnnek, a vonásaik mintha minden nap 100 ugyanilyet látnék filmekben, magazinokban, instagramon, reklámokban, a kirakatban, stb... és semmi fűszert, semmi egyéniséget nem látok, és valaki hibával együtt is vonzóbb.

Ezzel csak én vagyok így, vagy mások is?



2021. márc. 1. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem hallgattam végig a videót, úgyhogy csak a külsejük alapján.

Kb. ahogy te is leírtad. Unalmas tucat-jónő és tucat-jópasi.

2021. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem azt mondom, hogy rossz a csaj... de kevesebb vakolattal jobb lenne.

Meg a pasi is olyan hatást kelt, mintha sminkelne :D

2021. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Hazugság lenne rájuk azt mondani, hogy rondák. Igényes, szép emberek.


De ezzel vége a sztorinak. Nem fognak meg kifejezetten, nem tartom őket vonzónak, mert számomra visszataszító ez a kinyalt stílus. Úgy vagyok velük, mint egy festménnyel. Szépnek szép, az ember szemének is kellemes, de nem vonz, nem izgat, nem látok szexuálisan bennük semmit, nem akarnék ilyen lenni sem.

2021. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Szépek, de van bennük valami picit taszító. Hiányzik az egyediség, kisugárzás. Olyan, mint egy sótlan étel. Ízetlen.
2021. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit érdekel, akkor elmesélném, hogy huszonvalahány évvel ezelőtt egy tévéműsorban (dokumentumfilm) mesélték (illusztrálva), hogy számítógéppel összemorphingoltak egy csomó, különböző női arcot, és végeredményként kijött egy teljesen klasszikus, európai, úgymond ókori görög ideálnak is megfelelő szépségű arc, ami ugyanakkor TELJESEN JELLEGTELEN VOLT.
2021. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem is kellett végignézni a videót, csak külsőről beszélek.
2021. márc. 1. 23:56
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
A pasi helyes. De fejtol lefele igenytelen. A csaj szerintem nemszep. Sot kifejezetten ronda. Lapos mellu es igenytelen a teste.
2021. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

2021-ben ott tartunk, hogy túltoltuk a mindenki szép szöveget és már a szépeket lehúzzuk. Szerintem, ez nagyon gáz.

Szépek, jól néznek ki. Milyen egyediség kéne beléjük? Zöld haj? Akkor meg az lenne a gond, hogy feltűnési viszketegségben szenvednek.

A közönséges szó meg ebben az értelemben nevetséges és érzelmezhetetlen. Nem lesz senki sem közönséges attól, mert ad magára és/vagy jól néz ki.

2021. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Nekem tetszik a csaj és férfiként szeretnék így kinézni.


És "she did the first move" azok kedvéért, akik nem néztek bele a videóba. Úgyhogy ennyit arról, hogy próbálkozzunk. Amikor már próbálkozni kell egy lánynál az régen rossz. Ha jó pasi vagy, akkor ő teszi meg az első lépést.

2021. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be a pasik, de szerintem a csávó jobb férfi mint a csaj csaj.


A csaj tipikus princessnek tűnik. Kb mint egy gyerek. Nem tudom ez csak a videó miatt, vagy alapból is ilyen, de kb 14 évesnek mondanám viselkedésre.

2021. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!