Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám újra felépíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra felépíteni az önbizalmam sok rossz tapasztalat után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 évben egyáltalán nem jön nekem össze a párkeresés, bár azelőtt sem voltam túl sikeres. A legutolsó barátom is szinte teljesen lerombolta az önbizalmam, azt mondta, hogy szerinte nem vagyok elég vékony, le kellene fogynom, stb., pedig nem a kapcsolat közben híztam meg, mindig így néztem ki nagyjából, akkor nem is értem, hogy miért jött velem össze. (165 cm és 60 kg vagyok.) Nem is ez a lényeg, de azóta is teljesen alkalmatlan vagyok ismerkedésre, bár néha eljárok randizni, de sosem hiszem el, hogy tényleg tetszhetek annak, aki nekem is. Már nem csak külsőre, attól is félek, hogy lehet, hogy unalmas vagyok, rosszfej stb. Így nyilván általában sosem lesz semmi a randikból, egyszer csak abbamaradnak a találkozások, kiderül, hogy tényleg nem érdeklem annyira a másikat, ezáltal csak még mélyebbre kerülök. Nem igazán tudom, hogy lehetne ebből kijönni.
2021. márc. 2. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre sosincs instant, mindenki számára működő válasz, csakis személyre szabott, amihez viszont egy csomó olyan dolgot is át kellene beszélni (már ha másoktól várod a megoldást), amitől itt te szemmel láthatóan ózkodsz, kérdező. Általános válasz egyébként létezik, amit mindenki személyre szabottan fel tudna használni, de ahhoz sokkal mélyebb és alaposabb önismeret kellene, mint ami a kérdésed alatti szövegből felsejlik. Eleve neked nincs saját énképed? Olyan, ami nem döntően a külvilágból érkező visszajelzésektől függ?
2021. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, valószínűleg nincs, sejtem, hogy talán a gyerekkoromra vezethető ez vissza, hogy engem mondjuk a szüleim sem dícsértek soha.
2021. márc. 2. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy menjél pszichológushoz, vagy kezdjél a neten keresgélni pszichológiai önsegítő könyveket. Vagy mindkettő.
2021. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valszeg unalmas vagy igen. Meg sekélyes is, ha ennyire fontosnak tartod közölni hány kiló vagy.
2021. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azóta is teljesen alkalmatlan vagyok ismerkedésre"


Ilyenekre nem kell gondolni. Fel a fejjel! Ne aggódj! Én is voltam, ilyen, hogy "jajj kikosarazott 2 nő, nem kellek senkinek" de szerintem ez csak valami belső ösztönlény, ami meg akar óvni a kudarctól és inkább lebeszéled magad róla. De inkább próbálkozz! Én meg túl vékonynak gondolom magam:D Biztos nem vagy húde kövér, én meg irigyellek mert vékony vagyok:D

Remélem segítettem 31/F

2021. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!