Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők randiznátok olyan pasival akinek rossz fogai vannak 2 hiányzik de tervezi a rendbe tételt?

Figyelt kérdés

a hiány pótoltatni

a többit tömetni 3-4

a szabálytalansággal nem tudom mit kezdek talán ki húzatom ha jó is és pótoltatom ami eltér a fogsortól.


2021. márc. 4. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy ez kizáró ok lenne, bár jobb lenne, ha előbb rendbetenné, aztán randizna.
2021. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is előbb tetesd rendbe!
2021. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem terveztem nem hittem hogy randizásra kerülhet a sor regisztráltam társkeresőbe jó párhónap eltelt semmi nélkül max kötetlen beszélgetés ismerkedés nélkül

pár hete viszont komolyan alakul valami amit még most sem hiszek el.

Teljesen őszinte akarok lenni de nem akarom ezzel kezdeni azért hogy milyenek a fogaim,ezért vagyok kíváncsi hogy ti mit reagálnátok.


Bármilyen tanács jöhet főleg nőktől de nem kizárólag.

Előre is köszönöm!

2021. márc. 4. 08:38
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Én nő vagyok viszonylag szép mosollyal, de hiányzik egy vámpírfogam, ami feltűnő. Ha nem ront az összképeden túl sokat és így is szimpi arcid van akkor szerintem ne félj.
2021. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

oszinten: nem.


nalam ez mar olyan szintu igenytelensegre es nemtorodomsegre vall, ami kizaro ok. nyilvan nem most estek ki es lyukadtak ki azok a fogak, nem a randizas meg a nok miatt kell megcsinaltatani, hanem sajat magad es az egeszsged miatt. bele se merek gondolni, milyen rossz szajhigieniaja lehet az ilyennek, tuti nem smarolnek vele, amellett, hogy latvanyra is taszito az ilyen fogsor.


nem az a baj, ha valakinek rosszak a fogai, hanem ha igenytelen es nem teteti oket rendbe, mindig csak tervezgeti. felfogni nem tudom, hogy kepesek emberek hianyzo fogakkal elni.

egyszer nekem is letort a fogambol egy darab egy ‘balesettel’, azonnal hivtam a fogorvost, hogy mikor tudnek menni hozza. addigis nemhogy randizni, de emberek koze merni se nagyon akartam, pedig nem rohadt a fogam, egyszeruen csak megutodott es lepattant.

2021. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
5tel értek egyet. Ha már tartana a kezelés és úgy ismerkedünk meg esetleg, de én nagyon kényes vagyok a szájhigiéniára, ezért valószínűleg a kedvem is elmenne egy hiányos, lyukas fogsor láttán az egésztől. Szóval nálam ez kizárva, majd megkereshet ha már megcsinálta a fogait.
2021. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Az a probléma hogy a fogak állapota és a szájhigiénia sokszor nem függ össze, extrém esetben többet ad bele a genetika, mint pl nálam (4 voltam), és gondolom a kérdezőnél is. Hiába mosom a fogaim, romlik. Mint ahogy vannak olyan emberek akik hiába edzenek/diétáznak, sosem lesz lapos hasuk. Tudom hogy a rossz fog nagyon úgy hat mintha igénytelen lenne az illető, de higgyük el hogy bizonyos esetekben ez nem igaz. Megcsináltatni meg lehet, de a pótlás sok embernél kontraindikált, vagy egyszerűen anyagilag nem teheti meg. Na most hogy addig ne ismerkedjen az illető, szerintem netto baromság. Nekem is van párom a nem tökéletes fogsorommal, kérdező, emiatt ne aggódj. Van nő akinek akkor is kellesz ha 120 kilót hízol, más meg azt se tudja elfogadni ha fekete cipőhöz barna övet veszel, mert fúj de igénytelen. Nagyon emberfüggő hogy mi az amit tolerálunk, de hogy egy külső hibád miatt elhatárold magad a világ egyik legszebb dolgából, abszurd...
2021. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igazat adok mindenkinek

egyébként főleg genetika és rossz döntések játszottak szerepet a fogaknál

pl kóla

na és a tudatlanság pl kólát ittam utána rá 10 perc után fogat mostam ez gyengíti a fogat plusz szeretem citromot ami szintén.

Volt hogy 12 órás műszak után nem volt erőm fogat mosni majd mentem melózni megint így 2-3 nap kimaradt.


Így is úgy is tervezem csináltatni de mióta tart a járvány minden nehéz

még magán orvosok is olyan idő pontokat adnak hogy hónapokat kell várni és nem is olcsó. A fogpótlás meg aki kényelmes melóhelyen dolgozik annak is nehézkes idő igényes.Ráadásul költséges.


A randizás meg hát nem igazán hittem hogy válaszolnak már annak örültem ha beszélgettem egy jót az meg hogy már találkozáson van a sor meglepő

és már nem is tudok mit csinálni. Szóval megmondom mi a helyzet hajó jó ha nem akkor feladom.

2021. márc. 4. 09:40
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyénfüggő!!

Engem nem zavar, mert páromnak is hiányzott 3; amiből egy amiatt hogy ciszta volt...szétoperálták szegenyt. De mos fogat, nem igénytelen, nem zavar a hiány, amit pótol.

2021. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, genetika joreszt, ezzel egyetertek, mivel nekem is eleg rosszak a fogaim, hiaba mosom es apolom oket rendesen. DE azert odaig eljutni, hogy tobb fogad hianyozzon, ahhoz azert jocskan kell nemtorodomseg es hanyagsag. nekem is sok a rossz fogam, de mindig megcsinaltatom, ha latom, hogy valami nem oke.


‘Volt hogy 12 órás műszak után nem volt erőm fogat mosni majd mentem melózni megint így 2-3 nap kimaradt.‘

na ez viszont gaz. 2-3 nap fogmosas nelkul, uristen. erre nem mentseg a 12 oras muszak. en meg akkor is mindig megmostam a fogam, amikor pl hajanalban hazaestem bulibol es csak doltem volna be az agyba, de a fogmosast gyorsan megejtettem.


5os voltam

2021. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!