Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg kérdés, melegek válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés, melegek válaszát várnám, ha tudnak válaszolni... Konzervatív világlátású, komoly szándékú, kvázi "házastársat" kereső, értelmiségi gondolkodású meleg férfiként hol, milyen társkeresőn érdemes ismerkedni? Hol vannak hasonlók?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint hasonló meleg férfi írom, Neked, hogy sajnos közel nulla az esélyed az úgynevezett társkeresőn találni normális embert. Persze nem kizárt dolog, állítólag vannak még csodák.
2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos nekem is már van 10 évnyi fölösleges várakozás a hátam mögött, de már nagyon jó lenne valami...
2021. márc. 4. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nagyon szívesen elbeszélgetnék Veled privátban. Mindenféle más szándék nélkül. 😊
2021. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Konzervatívként? Elég szar lehet neked. Kérdezd a Szájer Jóskát, ő ebben tapasztalt.
2021. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez balfsz dolog, ha bzinak is sz@r vagy!
2021. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pl. itt, nekem írhattok.
okt. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!