Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb randis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb randis sztoritok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Amikor a nő egy haverját is elhozta a randinkra a " biztonság kedvéért". Jelzem, h tömött étterembe hívtam, nem egy sikátorba. Hárman ültünk az asztalnál, a haverja gyújtotta meg az asztali gyertyát. Nagyon romantikus volt tényleg. Öt perc múlva felálltam, hazamentem. Utólag már röhögök, de akkor nem volt vicces.
2021. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ilyen nekem is volt amikor vele meg két barátnőjével "randiztam" mert elkisérték. Olyan rövid randim sosem volt.
2021. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tinderről találkoztunk. Mosolyogva megdícsértem, milyen csinos, a lány pedig fapofával, szó nélkül továbbment az étterem felé :D Én meg utána... kutya egy érzés volt. Sajnos el is vette a kedvemet a randiktól jó időre. Nem aláztak még így meg. 30f
2021. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy suliba jártam a sráccal, egyszer látott kiselőadást tartani, és gyakorlatilag a randi legalább felét egy, a kiselőadást kiegészítő "kérdések és válaszok" szekciónak tartotta. Ezt leszámítva nyomulós volt, lekezelő, aztán amikor megmondtam, hogy nem szeretném tovább folytatni, Fluimucil Ábelt megszégyenítő stílusban kérdezgette, hogy miért, aztán kibökte, hogy szerinte ennyi idő után nincs jogom eldönteni. Én meg megmondtam neki, hogy szerintem meg de. :D
2021. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!