Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért jó ha valaki Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért jó ha valaki Tinderen behazudja, hogy milyen magas és élőben kiderül, hogy meg se üti ezt a magasságot? story a leírásban

Figyelt kérdés

2 randim volt tinderről. Én 170 cm magas vagyok, nő.

Az egyik 180cm-nek mondta magát, hát kb 170-174cm lehetett, mert egy magasnak tűntünk.

A másik azt mondta 170cm, na volt nagy meglepetés mikor találkoztunk, mert vagy 6-8 cm-vel fölé mondott a magasságának. Még én éreztem magam roppant kellemetlenül, holott tudta hogy milyen magas vagyok.


2021. márc. 7. 21:39
1 2 3
 1/24 Noren1989 ***** válasza:
59%
Eljutott vele a randiig? 😚
2021. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

Én már helyből sarkon szoktam fordulni a szia után azzal a szöveggel hogy ne haragudj, de nem ezt vártam.

Sőr. Randik előtt én videochatelek inkabb, meg sem mozdulok addig.

2021. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet hogy te vagy 175? És akkor stimmelnek a dolgok
2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ez sotet nagyon rovidtavu gondolkodas. De meg egy randi se jon igy ossze.

Nekem a pasi magassaga pont nem erdekes, kenyes izlesem van, de felolem picike is lehet. Az en randim pont egy fejjel kisebb szepfiu volt, valo igaz, hogy randi elotti utolso pillanatban puhatolozott. Szerintem iszonyu komplexusai vannak. De mondjuk ne irjon semmit valaki akkor.

2021. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenkor nyer értelmet a Hupikék Törpikék együttes "Hány centi kell még, hogy elfogadj" című dala.


Az alacsonyak amúgy azért hazudnak, mert nincs vesztenivalójuk. Ha rögtön igazat ír mindenki elzavarja őket kivétel nélkül. Így legalább minimális esélyük van, ami ugyan elvtelen módszerrel lett elérve, de hát a mai világban ez inkább számít "erénynek", lásd a milliomosok első milliójának történetét ami nagyon ritkán teljesen törvényes és korrekt úton megszerzett.

2021. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát én férfiként meg azzal szoktam találkozni, hogy berak a csaj 4 évvel korábbi, vagy photoshoppolt képeket,ahol sokkal vékonyabbnak látszik, aztán a randin meg alig ismerek rá, mert vagy 15kg-val többnek tűnik a képekhez képest, úgyhogy átérzem kérdező a te helyzeted,mert nagyjából hasonló szituáció. Mivel akkora bunkó nem vagyok, hogy rögtön sarkon forduljak, ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy elmegyek a csajjal a legközelebbi padig ahova le lehet ülni és ott elkezdek neki beszélni az életemről a problémáimról, tőle pedig semmit nem kérdezek, aztán ha eltelik úgy félóra ,hogy még nem unta meg, akkor mondom, hogy hát sajnos mennem kell és további szép napot kívánok neki,aztán törlöm a matchet.
2021. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Lehet még 170 cm sem vagyok, attól több biztosan nem.

Annyira ciki ez. Lehet azt hiszi majd a személyisége megfog, meg a jó dumája. De egész végig amíg sétáltunk csak arra tudtam gondolni, hogy olyan vagyok mint az anyuka aki kíséri óvodába a fiát....

Tudom ez nem szép, de hazudni sem!

2021. márc. 7. 22:01
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

Ő magasabb tőled 4 centivel, de azt írod, hogy "olyan vagyok mint az anyuka aki kíséri óvodába a fiát"...?


A trollkérdés-radar erősen jelezni kezdett.


(És mielőtt jönne a "mundér becsülete" kártya, tisztáznám, hogy én 188 vagyok, csak nem tudom komolyan venni ezt a dolgot. Esetleg, ha alacsonyabb lett volna nálad egy fejjel akkor megérteném ezt az óvodai hasonlatot, de ez így csak egy sima troll provokáció szintjén áll jelenleg)

2021. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"A másik azt mondta 170cm, na volt nagy meglepetés mikor találkoztunk, mert vagy 6-8 cm-vel fölé mondott a magasságának"

Ezt is írtam!

2021. márc. 7. 22:16
 10/24 anonim ***** válasza:
23%

9.


Bocsi, nem olvastam végig az egész nyekergést. Mea culpa, mea maxima culpa!


De akkor ő ezért is hazudott, megpróbálta. Nem jött be. Ha az elején becsületes, még ennyi se lett volna. Az alacsony embereknek semmi esélyük nincs a tisztességes utat járva, az egyetlen esélyük az lenne, ha megnőnének, de az lehetetlen :D Ahogy a dal is mondja "Hej Jancsika, Jancsika, miért nem nőttél nagyobbra, Dunáról fúj a szél"

2021. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!