Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya, torz fejű vörhenyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya, torz fejű vörhenyes pasi vagyok és atom csóró, csak úgy futhatok be a nőknél ha híres leszek?

Figyelt kérdés

Marsalkó Dávid se egy szépfiú, mióta híres imádják a nők.


F/30


2021. márc. 7. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Te mar híres vagy Bazsi, itt a gyakorin mindenképpen.
2021. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
A múltkor nem szőke voltál? Mikor lettél vörhenyes? Lehet csak Stan és Kyle festették be a hajad és sminkeltek ki.
2021. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A sok piálástól vörös a fejed? Az elmúlik kb 1 év alatt, ha letetted az italt. Ugyanígy az alkoholizmustól való felpuffadtság is. Az többnyire szerencsére csak víz, ami majd kiürül a testedből néhány hónap alatt, ha már nem iszol alkoholt.


Bevallom egyszer én is voltam alkoholista és miután leraktam az italt, bő fél év alatt lefogytam 104 kilóról 79 kilóra.

2021. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nemcsak a kérdéseidet kéne tiltani, hanem az egész profilodat is.
2021. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél híresebb már hova akarsz lenni Bazsi? Azt, hogy ki Gyakoris Bazsika, szerintem mindenki tudja már az ordzágban.
2021. márc. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy atom csóró? Hogyan akarsz párkapcsolatot, ha semmire sincs pénzed, milyen programra szeretnél majd menni pároddal? Otthon nézni a falat? Függő vagy?
2021. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bazsi, ha szingli lennék mar csak ezert is járnék veled hogy ne tudd sokkolni a gyakori olvasóit az okos kérdéseiddel.
2021. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha a sok kerdes helyett tennel valamit magadert akkor mar reg minden ujjadra jutna legalabb egy pina...
2021. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most mondtad, hogy teljesen elengedted a nőket!!! Ilyenkor mi van?
2021. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!