Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír rám valaki, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám valaki, ha nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel randiztunk párszor, egészen a 3. alkalomig sokat írt, érdeklődött, de múlt héten már találkozni sem hívott, csak kb. 3 naponta ír, hogy mi a helyzet, majd 2 mondat után nagyjából kifullad a beszélgetés. :D Akkor minek ír rám? Nem akar megbántani, hogy “bocs, de nem érdekelsz”? Amúgy néha én is írok neki, mert tökre zavar ez, hogy mi változott, de akkor is ugyanez történik.
2021. márc. 8. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kispados vagy, talán egyszer még jól jössz neki.
2021. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak egy lehetőség vagy neki, tuti, hogy másokkal is ismekedik.
2021. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Talonban tart.
2021. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

"egészen a 3. alkalomig sokat írt"

"Amúgy néha én is írok neki,"

Ha ő sokat írt, te meg csak néha, akkor talán nem érezte kölcsönösnek az érdeklődést, ezért nem bajlódott veled tovább.

2021. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is a kispad lesz. Esetleg az hogy nem ér rá
2021. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért nem kérdezel rá nála, hogy mi történt? Ha te nem kerested őt, csak ő téged akkor lehet azt hitte, hogy te nem érdeklődsz annyira, mint ő.


Meg mi az hogy kifullad a beszélgetés 2 mondat után? Ha esetleg azért mert több óra eltelik míg válaszolsz neki (vagy fordítva), akkor ne csodálkozz.

2021. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!