Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randin lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randin lefeküdtem egy fiúval, nagyon elszúrtam az egészet?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást már egyébként kb. 10 éve, régebben is tetszettünk egymásnak, csak aztán hol neki volt valakije, hol nekem volt valakim. Most valamiért mégis úgy alakult, hogy randizni kezdtünk és a második alkalommal le is feküdtem vele.. Nem nagyon bírtam már magammal, majdnem egy éve nem voltam senkivel. Azóta talán kevesebbet is ír, újabb találkozóra nem hívott egyelőre. Mindent elrontottam?
2021. márc. 8. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem ezen mulik.

Ha jo voltal neki az ágyban es tetszel neki es nincs mas esetleg még akar is vmit akkor majd jelentkezik.

2021. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem sertesbol, mert enis el követtem már ezt a hibát többször is, sőt, volt hogy már az elsőn is. Igazából azt tudom mondani hogy ha komoly kapcsolatot kerestél benne akkor eléggé elszurtad, mert a fiúk csak trofeakent tekintenek egy olyan lányra aki nagyon hamar kapható. Vagy Max szex kapcsolatra, akit elő vesznek mikor kedvük van de semmi komoly. Tényleg nem bántani akarlak csak sokmindent tapasztaltam már s így van. Főleg ha kevesebbet is ír és nem hivott talizni. De ne nekem legyen igazam. Máskor szerintem gondolkodj előre is kicsit, a saját erdekedben.
2021. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Osztom a 2est. Nagyon jól meg fogalmazta.
2021. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen enis valami olyasmit akartam erre írni mind a második és harmadik válaszoló. Gondolom neked se az a pasi a fő vágyad aki egyből adja magát, hanem inkább az vonz aki úgymond elérhetetlennek tűnik.
2021. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Baromság.

Ha ez neki annyira kizáró ok lenne, akkor eleve ő sem megy bele.

Persze, meglehet, hogy csak dugni akart egy jót, de ez esetben nem te szúrtad el, hanem eleve nem kellettél volna többre.

Mellesleg: nem tegnap ismertétek meg egymást, hanem ahogy írtad, 10 éve. Azért 10 év után egy szex nem hiszem, hogy a világ legelhamarkodottabb döntése lenne. ;)

2021. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

2-és 3-as azért ír hülyeséget, mert általánosít.

Aki tényleg nem csak éjszakára akar, azzal nyugodtam ágyba bújhatsz az első alkalommal is. Aki meg csak egyszer akar meghúzni, azt hiába váratod, amint megtörténik tovább fog lépni rajtad.

2021. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Énis 2.randin lefeküdtem vele de vhogy tudtuk hogy ez sokkal több lesz és nem csak 1x szex...különben nem tettem volna meg!!

Azóta mi együtt is elünk.

2021. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pedig semmi köze ehhez, én eddig az összes pasimmal lefeküdtem az első 1-2 randin, és ettől totál független volt, hogy tartós valami alakult vagy csak alkalmi maradt. A legutóbbi ilyen második randin lefekvős témából házasság és gyerekek lettek végül, szóval nem ezen múlik, hanem inkább a személyiségeteken és a szándékaitokon.


Ennek ellenére lehet, hogy ez a konkrét pasi csak ennyit látott bele az ismerkedésetekbe, de ha ez így van, akkor hidd el, hogy nem te szúrtad el azzal, hogy a második randin lefeküdtél vele, akkor is ez lenne a végeredmény, ha tíz randiig váratod. Ha nem akar komolyat, akkor akkor se fog komolyat akarni, ha meggebedsz a szenvedéstől. Legalább volt egy jó éjszakád, gondolj erre így. Illetve írj rá most te, beszélgessetek, aztán ha úgy adódik, akkor beszéljétek meg, hogy kinek mik a szándékai a másikkal kapcsolatban.

2021. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy az életkor. 10 éve írsz, de fiúnak nevezed. Ha oviból ismeriket egymást, az egészen más, mintha már felnőttként ismerkedtetek volna meg.
2021. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, gimiből ismerjük egymást, én most 24 vagyok, ő 25.
2021. márc. 8. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!