Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is járt már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már úgy, hogy a COVID miatti karantén "belezavart" egy alakuló kapcsolatba? Hogyan lehet ebből folytatás?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy, akivel régóta, távolról ismertük egymást. Kb 2 hete szombat este ráírtam, és elkezdtünk beszélgetni. Ő is ír, és nem két szót, hanem érdeklődik, én is keresem. Azt már leírta, hogy örül és tetszik Neki az érdeklődésem, de ehhez nincs hozzászokva, és közeledésemet apró lépésekben tudja elképzelni.

Kb. 1 hete lett volna személyes "randink", egy laza kis szombat délutáni kerékpározás egy közeli parkerdőbe. Sajnos beteg lett, karanténban otthon van. Nem COVID-os, épp az imént írta, hogy elhúzódó megfázás.

Múlt hét szerdán felkerestem, szigorúan maszk, egyebek, és vittem neki egy eldobható papírtasakban pár gyümölcsöt, felületfertőtlenítőt. Reggelenként küldök Neki 1-1 kedves dalt, tegnap pedig pár fotót, amit a naplementében kattintottam. Ezekkel nyilván az lenne a cél, hogy picit felvidítsam, jobb kedvre derítsem. De arra igyekszem ügyelni, hogy ne legyek túl "sok". Mindenért nagyon hálás volt eddig, mindig megköszönte a kedvességemet, és megígérte, hogy úgy csak nem enged el, mert (ahogy le is írta) "ritka kincs vagyok".


A lényeg: a Mi beszélgetésünket nagyon kapcsolatnak se lehet még nevezni, max ismerkedésnek. Ehhez mérten, azt gondolom, hogy nem erőltethetem rá a segítségemet, a támogatásomat túlzottan, és nem lehetek túlontúl közvetlen sem, mert esetleg elijesztem vele. És türelmetlen se szeretnék lenni, pedig sokszor gondolok Rá. Tudom, nem kéne túlagyalnom, de szerintetek hogyan éreztethetném Vele, hogy mellette állok, támogatom, és nem barátságot, hanem komolyabbat szeretnék? Bár egy rendkívül csinos hölgyről van szó, mégsem célom, hogy rögtön szex legyen, hanem szeretném Őt megismerni. Tudni kell róla, hogy nehezen fogad el segítséget. Tartok tőle, hogy ez a fura helyzet "hazavágja" az amúgy kecsegtetően induló ismerkedést.

Mit tehetnék szerintetek, hogy jól jöjjünk ki ebből az egészből? Bevallom, félek, hogy megszakad ez az ígéretes bizalomépítés.. Az Élet úgy hozta, hogy jelenleg függetlenek vagyunk mindketten, a hölgy 42 éves, én 36 éves pasi vagyok.



2021. márc. 8. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy észrevettem mindkét fél jól érzi magát. Minden jól alakul, mi a kérdés? Folytassátok így.
2021. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj...de bele ám...el sem kezdem mesélni mert felhúzom magam rajta.
2021. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Igen, ez igaz. Csak tartok tőle, hogy ebben a kényszerű távolságtartásban el fog halni a dolog.. még azelőtt, hogy elkezdődött volna. Nem akarok türelmetlenkedni, de nehéz azt kibírni, hogy alig hallok felőle, ugyanakkor ráírkálni meg nem akarok, nehogy "kontrollnak" vegye

Az a kérdés, hogy volt-e mostanában vagy korábban hasonló helyzetben?

2021. márc. 8. 16:19
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es: Sajnálom, ez biztos nagyon nehéz lehetett.. főleg, ha hozzám hasonlóan, jó pár csalódás után Te is alappal kezdtél bizakodni, hogy talán nem egyoldalú a dolog.
2021. márc. 8. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod. Ennél többet lehet nyomulásnak venne. És ha látod viszonozva a tetteket, szavakat, rézéseket akkor benne is megvan az akrat. És ha mindkettőtökben ott van az akarat, hogy kivárjátok mi lesz ebből, akkor csak türelem kell. Van egy kis veszélye, mert így a távolból idealizálhatjuk a parntert, többet képzelünk bele mint ami. De megpróbálni ér
2021. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Epilógus: sajnos nem lett folytatás: a hölgy a betegsége alatt elvesztette a motivációját a további ismerkedésre. Korrekt módon leírta, és a legjobbakat kívánva elköszöntünk egymástól.
2021. márc. 15. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!