Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bűntudatomnak kéne lennie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatomnak kéne lennie?

Figyelt kérdés

Először is, mielőtt kifejtem; mindig mindenki érettebbnek és idősebbnek hitt a koromnál, és érettebbnek is érzem magam. Most leszek másodikos egyetemen, mellette pedig dolgozom.

Ismerkedtem (neten) egy fiúval, nem volt még komoly. 20 évesként volt fent, és kb egy hét után közölte, hogy amúgy 17 éves. Erre mondtam neki, hogy hát mondhatta volna, erre elkezdte, hogy hát a lányoknak csak a kor számít, meg, hogy ,,Kérdezted??”

Mondtam, hogy az őszinteség számít.


Nem voltam bunkó meg semmi, de nem igazán szeretném megejteni ezt a randit. Ekkora nagy bűn lenne ez?

19/L



2021. márc. 8. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Èn ezek után szóba sem állnèk vele. Nem a kora miatt (bár sosem kedveltem a nálam fiatalabb fèrfiakat, ez tèny) hanem a hazugsága miatt. Nekem ezzel eljátszotta volna a bizalmam, ami egy kapcsolat alapja ès nálam egyszer lőhető el. Nincs második, meg sokadik esèly. A hazugságot pedig gyűlölöm, legyen az bármilyen'kegyes' vagy 'jelentèktelen'
2021. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyen bűntudatod, ő hazudott neked. Engedd el.
2021. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Két év különbség az semmi csak mondom.35f
2021. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy vagyok vele, hogy a lány legyen a fiatalabb. Zavar, ha ez fordítva van. Az meg pláne, ha hazudik, mindegy miben.

Nem tudom, mennyire kegyetlen, ha leveszem a követőim közül, és, hogy ezzel mennyire veszi a lapot.(Bekövetett egy másik közösségi médiában, és engedélyeztem...)

2021. márc. 8. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Én idősebb barátnőt keresek, én is 17 vagyok. De én őszinte lettem volna, talán meg is maradtál volna neki jobban. Neked ne legyen bűntudatod!:)
2021. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem akarod jobban megismerni?Bevallotta hogy valóban hány éves.Jobb lett volna ha hónapok múlva tudod meg? Ha ezt a dolgot félre tudnád tenni mit gondolnál most róla? Mert megint mondom hogy két év különbség az semmi,ő is lessz 20 éves és 30,hidd el ne ez alapján bélyegezd hazugnak mert ez semmiség,és végül is bevallotta őszintén hány éves.Azok alapján dönts amik valóban fontosak,közös hobbik ,közös témák stb...35f
2021. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
6 nem az a lènyeg, hogy megmondta, vagy hogy mikor mondta hanem hogy eleve nem kellett volna lódítani.
2021. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Az érettség miatt nem feltétlen gondolom, hogy a lány legyen fiatalabb (egy három diplomás, 23 éves lányként). A probléma inkább azzal van, hogy becsapott, illetve ami a korral mégis számít, hogy 18 év alatt van. Azzal nem értek egyet, hogy a lányoknak csak a kor számítana. És azzal se ha valaki úgy kezd egy ismerkedést, hogy hazudik (akármiről). Igazából egy ilyen ismerkedésben az lehetne a biztos pont hogy legalább a kor nem titok. Ehhez képest a legalapabb dologban vezetett félre.
2021. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Azok alapján dönts amik valóban fontosak"


szerintem az fontos, hogy hazudik neked vagy sem

2021. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyen bűntudatod. Ilyen korban nagyon is számít pár év is, egy 17 éves kisfiútól egytemista nőként ne várj semmit, még gyerek. Fiúk megmég később érnek, szóval hagyd a francba.

20/N

2021. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!