Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnője van, szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, szerelmet vall, aztán eltávolodik. Mit akar?

Figyelt kérdés
Írogat egy 35 éves pasi instán lassan 2 hónapja. Van barátnője. Ennek ellenére beszélgetek vele, mert az elejétől kezdve azt érzem, nagyon egy húron pendülünk, sőt... nem is éreztem még ilyet férfi iránt. Pedig soha nem is találkoztunk. Nagyon sokat cseteltünk, úgy érzem, őt is legalább annyira érdeklem, mint ő engem. Eddig nem flörtöltünk, de néhány napja volt 2 nap, mikor megállás nélkül cseteltünk, mert beteg voltam és ő szórakoztatott...komoly témákról is beszéltünk, lelkiztünk is kicsit, elkezdtünk flörtölni - Ő kezdte, de én folytattam - és végül bevallotta, hogy nagyon különös érzése van, nem tudja, hogy miért de még senkivel nem érzett ilyet.. lényegében csakhogynem szerelmet vallott nekem. De az a legdurvább hogy én is ugyanígy érzek iránta, pedig soha nem is találkoztunk, csak fotókat, videókat küldtünk egymásnak meg rengeteget cseteltünk, és sok a közös pont, nagyon egy rugón jár a gondolkozásunk. Szóval, a "szerelmi vallomására" elmondtam neki, hogy ugyanígy érzek. Ennek nagyon örült, de kb. azzal a lendülettel meg is szakadt a már 2 napja tartó beszélgetésünk és utána napokig nem írt. Aztán most megint írt, de csak általános témában és nem beszéltünk sokat. Nem igazán tudom, most akkor mi van. Barátnője van, szerelmet vall, aztán eltávolodik, de nem tűnik el teljesen. Kérdés, hogy mi játszódhat le benne. Miért jó ez neki?
2021. márc. 8. 21:04
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
97%
Baszni akar.
2021. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is van online szerelmem ez is arra hasonlit


Általában napi akár több óras videochatek, elmélyült kapcsolat hosszutávra, szerelemvallások, hiányzol szövegek, meg minden ami egy kapcsolatban van, leszámitva csak annyit csupán, hogy amugy soha nem is találkozunk.

Közben nekem azért fizikailag is lett vki igy kopott az online kapcsolat részemről, de mivel rossz kapcsolatom van, és pont akkor kezdett ujra rámszállni az online szerelmem, igy megint mennek az erzelemtámogato, lelki dolgok köztünk. Amire szükségem van és neki is.


Annyira jó érezni látni, hogy szeretlek és csupa szivecskék, és irni olyannak viszont ezt, aki megérdemli, hogy én is, hiányzol, az online valotlan életben, a nagybetűs viharvert élet mellett, amely utobbiban viszont semmi nincs ugy ahogy kéne soha.



Ez amolyan nem egotuning, hanem "érzelemtuning". Hogy nem vagy egyedül mert van aki szeret.

2021. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*Habár mivel tudnátok találkozni akkor tényleg az 1. elég lényegretörő:D válasz az esélyes

2.

2021. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha csak azt akarná, már rég találkozni hívott volna, nem 2 hónapon át írogatna.
2021. márc. 8. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Noren velős, tömör, lényegretörő. :D a pasika unatkozik és szórakozik kicsit, nem szerelmesedett beléd néhány intenzívebb cseteléstől ezt garantálom. Mondjuk nekem alapból nem kéne olyan takony, aki a barátnője mellett itt szórakozik, mert rám is hasonló sors várna ez alapján.
2021. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegen tart huvosebb idokre
2021. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mikor nem ír rád akkor a barátnőjével foglalkozik te csak egy eszköz vagy neki, hogy ne unatkozzon mikor nincs ott a csaj? Ezt akarod? 27N
2021. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi komolyat.
2021. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!