Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az országban olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az országban olyan nő aki mondjuk úgy ronda valamilyen okból akár baleset,akár genetika stb és szeretne ismerkedni hasonló pasival vagy ilyen párja van?

Figyelt kérdés

vagy ez teljesen őrült dolog és inkább a halálos magány mint egy mondhatni rossz pasi?

(szívesen fogadnák képet rólad vagy hozzád hasonlóról ha rondának tartod magad és nő vagy)


25f



2021. márc. 16. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos
2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten van de nem fogja bevallani és tuti hogy nem akar rossz pasit gondolj bele te is ha ehet jót választasz nekik meg lehet.

ennyi

2021. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és mi van akkor ha találok benne valamit ami megérint akár a személyiségét és ő ugyan így mi van ha nagyon jól el lennénk?

csak azért legyünk magányosak?

2021. márc. 16. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért legyél kapcsolatban, hogy... kevesebb rezsi, fix pina? Ez nem vonzó.
2021. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok alapvetően ronda, de hiányoznak a fogaim....

Tervben van megcsináltatni, de csóróként nehéz. Most 10/1-es nő vagyok, ha nem nyitom ki a számat akkor 10/7-es. Szép fogakkal remélhetőleg felkúszok 8-asra.

2021. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
dugni akarsz menj prostihoz
2021. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös remélem meg tudod csináltatni majd sok sikert


nem fő célom a dugás de nyilván az is jó lenne majd.

prosti hát ha csak dugni akarnék akkor talán.

2021. márc. 16. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Velük a legnehezebb ismerkedni.

Megha talalnal 1-et valahogyan,akkor is honapokba telne mire kapnal rolla 1 kepet.

2021. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

érthető egyébként én sem szívesen küldözgetnék csak úgy képet.

azt viszont sajnálom hogy a legnehezebb velük ismerkedni.

Van tapasztalatod?

2021. márc. 18. 07:06
 10/10 anonim ***** válasza:
van tapasztalatom igen.
2021. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!