Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nő világosan kifejezi a nem tetszését, na hát akkor vége van a világnak a férfi szemszögéből ?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a férfiak utálják amikor számonkérik őket és általában le is lépnek ! De miért, ha egyébként úgy kéred számon mondjuk, hogy listát tudsz írni az okokról?

És igazából a számonkérést csak magának köszönheti az illető.



2021. márc. 20. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
egó.. azt hiszik főnyeremények.
2021. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Biztos hogy csak magának? Nem véletlenül te vagy a felelős?
2021. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ketteske be is mutatja.
2021. márc. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én általában csak akkor nyöszörgök, ha komoly okom van. Egyenként birka türelmem van. De amikor eljön egy pont, nagyon beolvasok, mivel általában eddig a pontig párszor már finoman közlöm, mi az, amit nehézményezek. De mivel sokan nem értenek a szép szóból, a végén mindig keményen kell fogalmazzak, ami ahhoz vezet, hogy kiakadnak. Most akinek nem mondhatom ki a véleményem, az nem is társ. Én úgy gondolom. De aki meg ejt a finom fogalmazásra, az meg véleményem szerint fogyatékos lehet.

Pl. a mostani páromnak többször felajánlottam, hadd segítsek a munkájában, hogy több időnk legyen egymásra. Ezt visszautasította. Viszont így sem rám, sem a közös kicsi gyerekünkre nincs ideje és kezdek eléggé kibukni és ha így marad, ott fogom hagyni a babánkkal együtt vagy nagyon csúnyán elküldöm a pcsba és hozzávágok pár poharat búcsúzóul. Nem azért alapítottam Vele családot, hogy mindig egyedül legyek segítség nélkül. Ha valaki ennyire nem ért a szép szóból, azzal mit lehet kezdeni?

2021. márc. 20. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Többség alkalmatlan egy kapcsolatra. Szexig látják a dolgot aztán mint aki jól végezte dolgát, mossák kezük.
2021. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a teljes, totális kiakadás és a finom célzás között azért kéne, hogy legyen még átmenet.

Ha nyugodtan, sárdobálás, hiszti és agresszió nélkül, felnőtt módra közlöd az igényeidet, abból valószínűleg jobban ért, mint a célozgatásból és lényegesen célravezetőbb, mint mindent borítani ész nélkül.

Ha azzal támadsz le valakit, hogy te most aztán fogod a gyereket és mész, akkor jogosan akad ki a másik. Először inkább normális hangnemben kéne tisztázni, min szeretnéd, hogy változtasson és ha az nem segít (lehetőleg a drámai fennhang nélkül) szakítani/elválni.

Szerintem ez a felnőtt módja a problémák kezelésének. A finom utalásokból nem mindenki és nem minden esetben ért. Ha épp olyan a helyzet, annyira el van foglalva, nem is biztos, hogy felfogja az üzenetet, ellenben, ha leülteted és konkrétan közlöd mi bánt, akkor tud tenni az ügyben. Ez így akkor máris nem számonkérés. A számonkérés egy agresszív, támadó fellépés, ami védekezést, vagy visszatámadást eredményez. Egyik sem segít egy kapcsolatot egyben tartani.

2021. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

"De miért, ha egyébként úgy kéred számon mondjuk, hogy listát tudsz írni az okokról?"

Igen. Akkor "vége a világnak a férfi szempontjából".


Rázúdítod minden hibáját. Esetleg évekre visszamenőleg.

A párkapcsolat nem így működik. Igen. Hibázunk, de rögtön megbeszéljük.

Nem egyszerre rázúdítjuk minden hibáját.

Én is úgy venném, hogy ezzel vége...

2021. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!