Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem furcsa, ha egy férfi 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, ha egy férfi 1 hónap Facebook chat után fel sem ajánlja, hogy cseréljünk telefonszámot vagy valami?

Figyelt kérdés

És még ismerősnek sem jelölt. Nekem már kezd kicsit furcsa lenni. Küldött magáról videót, de csak nyaktól lefelé. És amikor kérdeztem miért nem hív fel inkább, mindig úgy tesz, mintha nem hallaná meg. Szerintetek mire gondoljak?

Van róla fotóm pár, amit küldött. A videón test alapján Ő lehet az, de ki tudja



2021. márc. 24. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Miért kellene telefonszamot cserélnetek? Azzal csak a macera van. Végig kell hívnia/sms-eznie az összes ismerősét hogy "hé te, megváltozott a számom, plusz valószínűleg még ismeretlenek is hívogatnák, nem kapná meg a banki sms-eket, plusz hogy fizetné be a számlát ha hozzád megy?
2021. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
mert valszeg nem azzal beszélsz, akiről a képek vannak
2021. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

1.es Big up:D


Milyen videót küldött magáról, hogy csak nyaktól lefelé látszik, jesszus?

2021. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

3-as.... lenne egy tippem :D

2-es voltam.

2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy küldjön magáról egy cuki videót. Aztán írtam, hogy nem ilyenre gondoltam 😅

Amúgy csomó fotót küldött. Nekem nem vmi letöltött fotónak tűnnek. Egyiken könyvet olvas, máshol a kutyájával van. Most mondanám, hogy megmutatom. Nem tűnik kamunak, mert nem egy kigyúrt és mű csávó. És nem az az igazi jóképű se.

2021. márc. 24. 19:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok, kettőt feldobhatok linkbe
2021. márc. 24. 19:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Dobd fel!
2021. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Üzenetben elküldöm a privát linket. Ha jelzitek
2021. márc. 24. 20:12
 9/16 anonim ***** válasza:
Jeleztem. Küldd.
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elment
2021. márc. 24. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!