Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha valaki ezzel viccel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki ezzel viccel?

Figyelt kérdés

Honapok ota ismerkedek egy fiuval, szex még nem volt köztünk. És mondtam neki, hogy késik már kb egy hete. Kérdezte, hogy terhes vagyok, kivel feküdtem le ? Mondtam, hogy senkivel. Erre azt kérdezi tölem: "Megb@szott a Joisten ? 🤣" Erre én nagyon bedühödtem, és nagyjából közöltem vele, hogy ilyet még senki nem mondott nekem, igy még senki nem sértett meg, és nem vagyok hajlando elviselni egy ilyen embert, tünjön az életemböl? Aztan mondta, hogy csak viccnek szanta, nem ugy ertette, ahogy en. Es bocsanatot kert.

jogos a kiakadásom?

Szerintem undorito ezzel viccelodni, foleg egy olyan lannyal, aki amugy is aggodik eppen


2021. márc. 24. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
10 talán amiatt, mert a menzesz késése akár súlyos szervi bajra is utalhat, és azon aggódik, nem beteg-e? Mintha az lenne az egyetlen problémalehetőség, hogy bejön egy gyerek. Empátia nem luxus azért...
2021. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
11, azért ha egy het kimarad nem akkora tragédia. Van empátiám csak a kérdező a sajat feszkojat levezette a pasin. Lehet csak oldani akarta a feszkót mert látta hogy hót ideg a csaj.
2021. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, én mondjuk nem értem, hogy mi "sértő" van benne, de őszintén szólva ez alapján nem igazán tűnik intelligensnek... :D
2021. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ezen jót röhögtem, pedig én vallásos vagyok amúgy :D


Azért ennyire berágni nem kellett volna, ha bocsánatot is kért. Ettől függetlenül, ha továbbra is ilyen szövegeket nyomna, hagynám. Az elsőből le kellene esnie neki, hogy te erre nem vagy vevő.

2021. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!