Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedni akar vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni akar vagy csak segíteni ez a srác?

Figyelt kérdés

(Versenyengedéllyel most is lehet terembe járni, így az elején ezt megjegyezném, szóval ezzel kapcsolatos kötözködést nem kérek).


Szóval kb. egy hete a terembe odajött egy csávó segíteni, hogy rosszul csinálok valamit, megköszöntem, ennyi volt. Ma megint összefutottam vele a terembe menet, de először a maszk miatt meg se ismertem picit beszélgettünk. Aztán a terembe megint odajött, hogy ajánljon nekem egy facebook oldalt edzés kapcsán meg dumáltunk, de igazából magáról is mesélt pár dolgot, hogy 10 év után szakított a barátnőjével, de most költöztek haza külföldről, most költöztek haza de vele lakik meg az apjával, ha jól értettem.


Viszont 10 évvel idősebb, de őszintén nem tudtam eldönteni, most ismerkedni akar vagy tényleg csak segíteni. Nem vagyok egy vékony lány, de rendszeresen sportolok. Edzés közbe nem figyelt vagy ilyesmi. Amúgy van barátom, de én nem mondtam kapásból nem teregetek ki valakinek, akit alig ismerek.


Ti mit gondoltok? Most nem jött olyan közel, de múltkor amikor odajött, hozzámért, pontosabban a kezemhez.



2021. márc. 25. 13:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szóval bocsi, kicsit kusza lett, múltkor akkor ért hozzám, amikor megmutatta hogy kell csinálni. Azt mondta az exével ilyen barátság extrákkal viszonyba vannak, de ez nekem annyira nem szimpi most vagy szakítottunk vagy nem, nem?
2021. márc. 25. 13:25
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mit szàmít hogy szimpi vagy sem, hogy az exével hogy van viszonya, ha barátod van?
2021. márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert szeretnék tisztán látni. Volt nemrég itt szintén egy külföldi srác, de az mondta is, hogy többet akarna és vele tisztáztam, hogy max. barátság, de itt nem tudom eldönteni, hogy mit akar és akkor megmondhassam neki, hogy nem lehet komolyabb. Az exet azért írta le, mert ezeket így magától szépen elmondta nekem egy kvázi idegennek, nem is értem minek.
2021. márc. 25. 13:31
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Pedig ha van barátod, akkor nem ártana teregetni, akkor ő is tudná, hogy mi a szitu. A versenyengedélyt meg remélem hogy nem a piacon vetted, mint a sok nem normális.
2021. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

#2 attól még érdekelheti, lehet kívancsi.


A segítség az csak segítség. De idegennek aki nem érdekel nem mesélnék a kapcsolatomról.


Ennyiből en nem vonnek le messze menő következtetéseket. Lehet csak nagyon nyílt, barátságos.


Majd kiderül.

2021. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a barátkozós fajta, nem teregetek senkinek semmit, meg amúgy sem bízom az emberekbe. A miért jársz edzeni válaszokat meg ha lehet mellőzük, nm erről szól a kérdés.
2021. márc. 25. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem majd meglátod: miképp alakul.

Egyébként ha ilyen személyes dolgot is mondott magáról, lehet hogy ismerkedni, vagy barátkozni szeretne, de nem lehet tudni.

2021. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell feltetlenul tobbet belelatni, vannak ilyen kozvetlen, baratkozos emberek, plane most, hogy sehova se lehet eljarni, senkivel se lehet dumalni, szerintem orul, hogy eri valami impulzus es van egy uj arc, akivel beszelgethet.

nekem mindig fura, ha valaki kb egy ismeretlennek reszletezi a maganeletet, de vannak ilyen tipusu emberek, szandektol fuggetlenul.


szerintem egy beszelgetes alkalmaval megenlitheted neki a baratod, persze nem igy direktbe, hanem mondjuk meseled, hogy amikor a baratommal ezt meg szt csinaltuk.. a reakciojabol latszani fog, hogy mit akar.

2021. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy álnok felszínes liba vagy.. Van barátod de mások felé kacsingatsz. Szégyelld el magad tüstént !!
2021. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta okoska, hogy más felé kacsintgatok??? Mert merészelek beszélni egy ellenkező neművel? Hát veled nagyon nem lennék jóba, több éves barátságaim vannak fiúkkal, réggebbről, mint a kapcsolatom. Nem sokáig tolerálnam, ha valaki ennyire féltékeny, nálam hamar a kukába végezné, nem szeretem az ilyen embereket. Azzal barátkozok, akivel akarok.
2021. márc. 25. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!