Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt hogy alulértékeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy alulértékeltetek egy embert akivel ismerkedtetek és összejöttetek, és csak később jöttetek rá amikor szétmentetek hogy milyen hülyék voltatok a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért történt mindez? És volt -e rá megoldás?

2021. márc. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatom után alapos önreflexiót tartottam és felismertem azokat a viselkedésmintákat, amikben én voltam az éretlen, hisztis vagy épp csak simán elviselhetetlen. Ezeken később aktívan változtattam is. Ettől függetlenül nem bántam meg, hogy már semmi közöm ezekhez az emberekhez. Voltak szép, boldog pillataink, sokat tanultam tőlük, szerettem őket, de ami elmúlt az elmúlt és ez így is van rendjén. Csakis előre :)
2021. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem, mivel nem cimkézek senkit, arra használom az ismerkedési fázist amire való, megkeresni az értéket a másikban.

aki a semmire csak ugy alulértékel bárkit, ott komoly önértékelési frusztráció van, kényszeres hatalommánia, egyéb nyalánkságok, ilyen embert messziről érdemes kerülni.

2021. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Olyan volt hogy alulértékeltem ismerkedési fázisban, de megismertem jobban és azután tudtam meg, hogy értékes.
2021. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Igen, gyönyörű nő volt, sosem lehetett volna szebb barátnőm, de annyira akart engem, hogy leértékelődött a szememben. Kicsit bánom, évek óta nem tudok semmit róla
2021. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!