Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám ezt a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ezt a srácot leszólítani, akiről amúgy semmit sem tudok?

Figyelt kérdés

Az edzőteremben volt egy srác, akivel úgy vettem észre, hogy teszünk egymásnak. Párszor bámult, nézegetett, de nem csináltam semmit, mert 1. épp volt valakim, 2.úgy gondoltam, hogy túl jó pasi ahhoz, hogy egyedülálló legyen.

Most nincs senkim. Lassan vége lesz a pandémiának és vissza fogok térni 1 év kihagyás után a terembe és megfogadtam, hogy mivel vesztenivalóm nincs valahogy jelezni, beszélni szeretnék vele. Persze tartok attól, hogy volt, van vagy lehet épp lett kapcsolata és nagyon felsülni sem akarok. Soha nem próbálkoztam még férfiaknál. Általában engem szólítottak le. Mit tegyek, hogy elfogadható legyen?



2021. márc. 27. 17:55
 1/2 anonim válasza:
51%

Mindenképp szólítsd majd meg szerintem :)

Kérdezz tőle mondjuk valamit. Az egyik géppel kapcsolatban, vagy valami hétköznapit, majd próbálj pozitív jeleket küldeni neki.

2021. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik férfinál elég egy szia, megismernélek.

Aztán mond amit mond.

2021. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!