Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megijedt, hogy találkozni fogunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt, hogy találkozni fogunk?

Figyelt kérdés
Röviden. Beszéltem egy fiúval. Szerintem nem Ő volt a fotón, de mondtam is neki, hogyha esetleg nem Ő van rajta, akkor is szívesen találkoznék vele, mert úgy jól megértettük egymást. Ezt a fotó dolgot nem erősítette meg, de nem is cáfolta. Meg is beszéltünk ezt a randit mára. De már előtte is pedzegette, hogy inkább az a kérdés, hogy nekem fog-e tetszeni,nem az, hogy én neki. Erre ma írtam volna neki és törölte magát. Szerintetek?

2021. márc. 28. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig beszéltél vele?
2021. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kb 3 hétig folyamatosan.
2021. márc. 28. 13:58
 3/15 anonim ***** válasza:

CSak itt beszéltetek, vagy valahol máshol is?

Lehet, hogy nem saját maga törölte magát, hanem valami miatt törölték?

Sajnos volt már nekem is hasonló, tök jól elbeszélgettem egy lánnyal, aztán volt egy mondata, amiből ugy tünt, hogy valami nem stimmel. Kiirtam egy kérdést másik felhasználónévvel, és annak is irt, csak más volt a háttérsztori. Mikor szembesítettem vele, hogy mindkettő én vagyok, és most melyik az igaz, letiltotta mindkettő felhasználómat.

2021. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már privát formában beszéltünk. Viber fiókon. Törölte
2021. márc. 28. 14:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Volt pikáns beszélgetés? Kért képet? Lehet csak azokra hajtott.

Vagy közbe összejött neki más. Vagy full kamu volt az egész.

2021. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
dagadt csúnya hapi.. nem is értem mit várt.. és beteg is.
2021. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"de mondtam is neki, hogyha esetleg nem Ő van rajta, akkor is szívesen találkoznék vele, mert úgy jól megértettük egymást."


Ezt azért gondold át. És ha egy 40-50 +-os, dagadt, kopasz papi?

2021. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy küldjön videót, amiben egy papírra ráírja a keresztnevem. Küldött is, de a fejét soha nem rakta rá egyikre se. Igazából azokon egy sportos pasas volt kocka hassal, nem egy dagadék. Azt nem értem, hogy az arca miért nem fért rá egyik videóra se. 😅 Lehet nője volt?
2021. márc. 28. 14:21
 9/15 A kérdező kommentje:
És ezért nem akarta ilyen szinten felvállalni magát? Tudom, hogy nem egy 50-60.A testét láttam. Olyan 30as lehetett, korombeli.
2021. márc. 28. 14:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes trükk ez a videó:)


Mindenesetre úgy néz ki, igy jártál, felejtsd el, ne rágódj rajta.

Rengeteg fiú van még.

2021. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!