Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogy egy férfi parkoltat egy nőt?

Figyelt kérdés

Gyávaság az egyedülléttől? Gyávaság egy rossz kapcsolatból történő kilépésből?

Elkényelmesedés?

Egyéb?



2021. ápr. 2. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hogy mit csinál?
2021. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint apám régi kocsija.


Van kocsim, jó, de megnyugtat a tudat, hogy ha van valami, akkor ott áll a garázsban és elő tudom venni.

2021. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1-es: Például több csajjal "kavar" egyszerre. Pl írogat nekik. És ha nem jön be az egyik, nyit és közeledik a másik felé. És az a másik lehet, h addig várakozik, epekedik, mert titokban odavan a pasiért. Aki persze csak szórakozik, és mintegy "talonban" tartja (=tehát "parkoltatja"). Ez a lényeg.
2021. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. Ez esetben úgy gondolom, semmi értelme. 😄
2021. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha szigorúan vesszük, valóban nincs... de a pasi egójának hízelgő a helyzet, h több csajnak is bejön.

(3-as hozzászóló voltam, jelenleg sajnos egy ilyen pasi... tudom, gáz)

2021. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz az ertelme mint amikor a csajok csinaljak ezt. Ha tobb opciod van azt valasztod ami neked a legjobb. Egyszeru kereslet kinalat ez is
2021. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Hogyhogy mi értelme? Tartogatja arra az időre, ha netán nem akadna jobb.
2021. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Van 8 olyan nő akik kaphatók szexre. Ha épp ehhez van kedvem akkor körbetelefonàlok. Egy mindig ràér.
2021. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én sem csinálom ezt nőként a pasikkal. Pedig megtehetném. Ez empátia kérdése. Illetve gondolom az önzés és benne van ebben a férfiaknál, hogy mások érzéseivel mondjuk nem foglalkoznak...
2021. ápr. 2. 15:44
 10/13 A kérdező kommentje:
*is
2021. ápr. 2. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!