Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal, aki kívülről abszolút nem az eseted?

Figyelt kérdés

Például neked a barna hajú, barna szemű fiúk/lányok jönnek be, a szőke kékszeműek egyáltalán nem, adnál esélyt egy szőke kékszeműnek?

Vagy neked csak a világosszőke világoskék szemű emberek jönnek be, adnál esélyt egy pl. sötétbarna szemű sötétbarna hajú embernek?

Tehát, ha egyáltalán nem jön be külsőleg, de nem tartanád csúnyának az arcát, akkor adnál neki esélyt?



2021. ápr. 2. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki szemszín és hajszín szerint szelektál, annál bajok vannak.
2021. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind1 a hajszín, szemszín, de ha nem tetszik a másik külsőre, akkor nincs miről tárgyalni.
2021. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha valakinek az alapján van zsánere, akkor ez van, mindenkinek van esete. Nem ugyanaz, ha külsőre valami tetszik valakinek meg az, hogy az alapján szelektál. Nem az alapján szelektál, csak nem az az esete.
2021. ápr. 2. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó néhány szőke, kék szemű barátnőt "elfogyasztottam", mire rájöttem, hogy a barna vagy fekete hajú csajok jönnek be igazán. De persze ha vékony, sportos testalkatú és bájos pofikájú a lány, akkor felőlem bármilyen színű lehet a szeme és a haja...
2021. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, aki egyáltalán nem volt az esetem. Nem tetszett a szeme színe sem. Ettől függetlenül úgy gondoltam barátok lehetünk. Hát ebből az lett, hogy idővel elkezdett tetszeni rajta minden,össze is jöttünk. Úgyhogy a válaszom igen.
2021. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, nekem is a barna hajú, barna szemű lányok a zsánereim, mégis a párom barna vagy épp vörös, és kék szemű és a szeretőm se tartozik ebbe a csoportba, sőt testileg se az igazi, de a mosolyát imádom. F
2021. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az esetem:sötét haj, hosszú lábak, közepes mellméret


Eddigi legnagyobb szerelmem: szőke haj, alacsony termet, kicsi cicik.


Szóval ja. :-D

2021. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton a fekete hajú, magas, barna szemű, nagyobb db pasik voltak mindig az eseteim.

Életemben a 2 legmélyebb nyomot hagyó személy zöld szemű, szőkésbarna hajú, egyikük (a legnagyobb szerelem) 167 cm volt.

Ez van....

2021. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy ember nem csak színekből áll. Volt már teljesen más típusú párom, szerelmes is voltam az ideálomtól eltérőbe. Most egy olyan tetszik aki pontosan a zsánerem külsőleg, de ez is lehetne kevés, ha csak a külső stimmelne. Szóval fordítva is igaz. Nekem a barna haj, kék szem a mániám, de természetesen nem tetszik minden barna hajú, kékszemű.
2021. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén: NEM


Persze, lehetünk legjobb barátok, érezhetünk egymás iránt valamit lelki értelemben, testi értelemben is... de nem fogok tudni vonzódni olyan külsőhöz, amihez én nem vonzódok. Ennyi. És bizonyos élettapasztalat után az ember rájön, hogy jobb is, ha nem próbálja mesterségesen erőltetni az ilyesmit, mert sehova nem vezet.

2021. ápr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!